Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Motyčka, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Motyčka zdarma ke stažení

Motyčka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Motyčka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Motyčka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motyčka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Motyčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motyčka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x691
1280x553
800x346
500x216
160x69

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 650 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Motyčka je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Duch ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Průhledný duch zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Vidlicový klíč ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, Motyčka, ilustrační obrázek, cliparts, download, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, Nástroje, kliparty, obrázek, Motyčka, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, články, dokument, web, Adobe Illustrator , plakát, pozvánky, Pinterest, prezentace, inkscape, corelDraw, profilovka, webové stránky, referáty, Facebook, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Meče a štít ke stáhnutí, vektor Květina zdarma nebo obrázek Liška ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.