Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mapa Afriky (Mapy) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Afriky zadarmo ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Mapa Afriky. Vektorový obrázek Mapa Afriky je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Mapa Afriky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Afriky zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa Afriky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Afriky ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
800x879
455x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 723 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: laurent

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Mapa Afriky s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Mapa Afriky se nachází v sekci Ilustrační kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Havíř ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hotdog zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Ford Mustang ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, free, Mapy, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, Mapa Afriky, cliparts, ke stažení, vektor, grafika, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: památník, dokument, kalendář, word, web, letáky, diář, oznámení, dokumenty, textové dokumenty, video, Facebook, Zoner Callisto, katalog, inkscape, seminární práce, manuály

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Zelený lektvar ke stáhnutí, obrázek, klipart Sup ke stažení nebo vektorový obrázek Rozkrájená pizza zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.