Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mapa Afriky, Mapy pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Afriky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Mapa Afriky. Klipart Mapa Afriky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Afriky zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Mapa Afriky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Afriky ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
800x879
455x500
145x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 723 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laurent

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mapa Afriky se nachází v kategorii Obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ostružina ke stažení Podívejte se i na klipart Zralý banán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Červený netopýr zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, svg, Mapa Afriky, zdarma, ilustrační obrázek, Mapa Afriky, Mapy, cliparts, obrázek, ke stažení, klipart, vektorový obrázek, vektor, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, profilovka, dokument, word, Twitter, seminární práce, časopis, Adobe Illustrator , plakát, office, pozvánky, textové dokumenty, kalendář, Facebook, prezentace, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart JFK ke stažení, ilustrace Palice ke stáhnutí nebo vektor Kukuřice zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.