Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mapa Afriky, Mapy pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Afriky zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Mapa Afriky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Mapa Afriky ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Afriky zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mapa Afriky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Afriky ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
800x879
455x500
145x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 723 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laurent

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mapa Afriky je v kategorii Kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Indonésie ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mandle zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Bonsaj ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, vektor, download, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, kliparty, ke stáhnutí, Mapa Afriky, klipart, Mapy, ke stažení, Mapa Afriky

Doporučené použití klipartu: prezentace, blog, profilovka, corelDraw, dokumenty, PowerPoint, Twitter, inkscape, office, pozvánky, profil, dokument, avatar, word, škola, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Zlá domina ke stáhnutí, klipart Mapa Tchaj-wanu zdarma nebo ilustrace Učitelka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.