Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mapa Afriky (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Afriky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mapa Afriky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mapa Afriky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Afriky zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa Afriky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Afriky ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1164x1280
800x879
455x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 723 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: laurent

Líbí se vám klipart Mapa Afriky? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Mapa Afriky se nachází v sekci Ilustrační kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Policistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lišky ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zamilované labutě ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Mapy, klipart, Mapa Afriky, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, grafika, vektor, ilustrace, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, pozvánky, word, blog, wordpress, video, Instagram, dokument, vizitky, web, prospekty, office, PowerPoint, diář, corelDraw, referáty, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Čivava ke stažení, obrázek, klipart Sup ke stažení nebo vektorový obrázek Vstup zakázán ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.