Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatý dárek, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý dárek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zlatý dárek. Vektorová ilustrace Zlatý dárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlatý dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 498 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zlatý dárek se nachází v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bobr ke stažení Podívejte se i na klipart Mapa Kosova ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Peru zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, grafika, download, klipart, obrázek, ilustrace, Zlatý dárek, cliparts, Vánoce, ke stáhnutí, Zlatý dárek, kliparty, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, škola, časopis, corelDraw, profil, referáty, památník, inkscape, fotokniha, openOffice, profilovka, Instagram, dokumenty, kalendář, prezentace, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Lampion ke stažení, ilustrace Formule 1 ke stáhnutí nebo vektor Mapa Bangladéše zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.