Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatý dárek, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý dárek zdarma ke stažení

Zlatý dárek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Zlatý dárek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlatý dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 498 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlatý dárek je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tučňák zdarma Podívejte se i na ilustrace Veselý netopýr ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Třešně ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Vánoce, cliparts, vektorový obrázek, Zlatý dárek, free, Zlatý dárek, vektor, zdarma, ke stažení, download, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , Instagram, Facebook, prezentace, profil, blog, plakát, avatar, časopis, kalendář, textové dokumenty, corelDraw, PowerPoint, škola, office, web

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Oliva zdarma, vektor Křen ke stažení nebo obrázek Dýdžej ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.