Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatý dárek, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý dárek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zlatý dárek. Vektorová ilustrace Zlatý dárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatý dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 498 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlatý dárek je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart XHTM zdarma Podívejte se i na obrázek Citron ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Salvador ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Zlatý dárek, svg, Zlatý dárek, free, ke stáhnutí, klipart, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, Vánoce

Doporučené použití klipartu: dokument, corelDraw, Twitter, PowerPoint, textové dokumenty, plakát, dokumenty, Adobe Illustrator , blog, časopis, kalendář, avatar, webové stránky, škola, fotokniha, Instagram

Mezi hezké kresby patří i obrázek Hudební CD zdarma, klipart Basový klíč ke stažení nebo ilustrace Hrách ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.