Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Strašák, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašák zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Strašák. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Strašák? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašák zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Strašák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašák ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 181 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Strašák je v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Drejdl zdarma Podívejte se i na ilustrace Diamant ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Senegal ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, download, obrázek, zdarma, Halloween, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, Strašák, free, ke stažení, grafika, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, Adobe Illustrator , blog, profilovka, inkscape, dokument, openOffice, textové dokumenty, seminární práce, office, časopis, Facebook, webové stránky, škola, památník, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace WC zdarma, vektor Jmenovka ke stažení nebo obrázek Čekárna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.