Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Strašák, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašák zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Strašák. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Strašák. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Strašák lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašák zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Strašák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašák ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 181 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Strašák se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jim Morrison ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Thomas Alva Edison zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Lýkohub ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, Halloween, svg, zdarma, klipart, kliparty, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, Strašák, Strašák, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: pozvánky, profilovka, openOffice, Facebook, články, plakáty, Adobe Illustrator , Twitter, PowerPoint, dokument, office, fotokniha, škola, seminární práce, dokumenty, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Stříbrný prstýnek ke stáhnutí, ilustrace Bible a kříž zdarma nebo vektor Sršeň ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.