Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Strašák, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašák zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Strašák. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Strašák. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Strašák lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašák zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Strašák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašák ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 181 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Strašák se nachází v kategorii Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Powerbanka ke stažení Podívejte se i na klipart 386 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Trick or treat! zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, kliparty, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, svg, cliparts, free, Halloween, obrázek, Strašák

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Twitter, referáty, dokumenty, blog, PowerPoint, plakáty, fotokniha, word, profilovka, office, Pinterest, profil, škola, webové stránky, články

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Pilka na dřevo ke stažení, ilustrace Zlatý kříž ke stáhnutí nebo vektor Fialová kopretina zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.