Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kečup, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kečup zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kečup. Klipart Kečup je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kečup? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kečup zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kečup ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kečup ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

729x1600
583x1280
365x800
228x500
73x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 107 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: J_Alves

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kečup se nachází v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Filmové srdce ke stažení Podívejte se i na vektor Digitální znak N ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Chůva zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kečup, grafika, kliparty, free, vektor, Kečup, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, vektorový obrázek, svg, zdarma, ilustrace, ke stažení, Jídlo

Doporučené použití klipartu: kalendář, referáty, blog, word, textové dokumenty, avatar, Pinterest, corelDraw, plakát, dokumenty, Instagram, dokument, pozvánky, seminární práce, openOffice, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Sněhová vločka ke stažení, obrázek Pivní lahev ke stáhnutí nebo klipart Vánoční perníček zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.