Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Srdce z kláves (Láska) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Srdce z kláves zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Srdce z kláves. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Srdce z kláves nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z kláves zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Srdce z kláves ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z kláves ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1472
1280x1178
800x736
500x460
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 359 251 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Líbí se vám klipart Srdce z kláves? Pak se podělte s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Srdce z kláves se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mila Kunis ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedá vajíčka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Modrý skateboard ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Srdce z kláves, klipart, kliparty, download, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, Srdce z kláves, grafika, svg, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, seminární práce, dokument, dokumenty, openOffice, word, Instagram, diplomová práce, magazín, inkscape, škola, brožury, logo, kalendář, památník, Zoner Callisto, tiskoviny

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Rozkrojená okurka ke stažení, ilustrace USB zdarma nebo vektorový klipart Přejezd značka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.