Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Srdce z kláves (Láska) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce z kláves zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Srdce z kláves. Klipart Srdce z kláves je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Zamlouvá se vám obrázek Srdce z kláves? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z kláves zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdce z kláves ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z kláves ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1472
1280x1178
800x736
500x460
160x147

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 359 251 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Potěší nás, pokud budete tento klipart Srdce z kláves sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Srdce z kláves je v sekci Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Den matek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 10 Eurocentů ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Heroin zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, Láska, kliparty, ke stažení, svg, download, vektorový obrázek, Srdce z kláves, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, free, klipart, Srdce z kláves

Doporučené použití klipartu: plakát, Twitter, office, eshop, inkscape, kalendář, word, pozvánky, Facebook, PowerPoint, škola, prezentace, Adobe Illustrator, wordpress, články, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Žena v práci zdarma, vektorový klipart Dětská autosedačka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Studentka lolitka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.