Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart JPG (Symboly) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart JPG zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název JPG. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart JPG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart JPG ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart JPG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 780 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart JPG sdílet s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek JPG je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zelený donut ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Autobus ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Halloween známka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, ilustrace, free, ilustrační obrázek, JPG, kliparty, download, ke stažení, klipart, zdarma, JPG, Symboly, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, openOffice, prezentace, office, textové dokumenty, eshop, plakát, škola, Adobe Illustrator, pozvánky, wordpress, dokumenty, etikety, Pinterest, seminární práce, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart 50 Eurocentů zdarma, vektorový klipart Stan ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Graviola ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.