Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zákaz focení, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz focení zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zákaz focení. Vektorová ilustrace Zákaz focení je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz focení zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zákaz focení ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz focení ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 556 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: BobTiln

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zákaz focení patří do sekce Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Elektromobil zdarma Podívejte se i na vektor Digitální znak 4 ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Prak ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, free, obrázek, Zákaz focení, vektorový obrázek, download, Zákaz focení, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: blog, textové dokumenty, fotokniha, Instagram, Twitter, Pinterest, PowerPoint, referáty, webové stránky, dokument, časopis, word, office, dokumenty, pozvánky, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Artyčok zdarma, obrázek Martináč měsíčitý ke stažení nebo klipart Buben ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.