Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brokolice, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brokolice zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Brokolice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brokolice? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brokolice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 172 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: USDA Farm Sevice Agency / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Brokolice je v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Schody dolů ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vejce kačenka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční přání ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Brokolice, obrázek, vektor, download, ilustrace, cliparts, kliparty, zdarma, Zelenina, ke stáhnutí, grafika, free, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, kalendář, openOffice, Pinterest, corelDraw, inkscape, profilovka, PowerPoint, prezentace, word, office, Facebook, dokument, památník, škola, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Týpí ke stáhnutí, klipart Kobylka zdarma nebo ilustrace Internet ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.