Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Brokolice (Zelenina) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brokolice zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Brokolice. Vektorová ilustrace Brokolice je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Brokolice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 172 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: USDA Farm Sevice Agency / johnny_automatic

Tento obrázek s názvem (Brokolice) můžete sdílet s dalšími osobami na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Brokolice je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Suchozemská želva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Duhové srdce ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Křen ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Brokolice, ke stáhnutí, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, svg, cliparts, zdarma, Brokolice, download, grafika, vektorový obrázek, Zelenina, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, brožury, profil, video, wordpress, vstupenky, diplomová práce, PowerPoint, deníček, webové stránky, letáky, památník, vizitky, koláž, textové dokumenty, manuály, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Billie Piper ke stažení, ilustrace Chlap zdarma nebo ilustrace Plazmová televize ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.