Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Brokolice (Zelenina) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brokolice zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brokolice. Vektorová ilustrace Brokolice je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Brokolice lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brokolice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 187 172 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: USDA Farm Sevice Agency / johnny_automatic

Tento obrázek s názvem (Brokolice) můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Brokolice je v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Déšť ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Všeobecná sestra ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Modrý stromek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, vektorový obrázek, vektor, kliparty, Brokolice, zdarma, Zelenina, free, obrázek, ilustrační obrázek, Brokolice, klipart, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, inkscape, textové dokumenty, plakát, fotokniha, Instagram, diář, referáty, pozvánky, webové stránky, kalendář, etikety, plakáty, časopis, avatar, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Kometa zdarma, vektorový klipart Citronová limonáda ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Mapa Rwandy ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.