Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brokolice, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brokolice zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Brokolice. Pakliže si chcete obrázek Brokolice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Brokolice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Brokolice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 172 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: USDA Farm Sevice Agency / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brokolice patří do sekce Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kaki zdarma Podívejte se i na klipart Červené C ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Páčidlo ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, free, cliparts, Brokolice, vektor, Zelenina, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakáty, blog, Instagram, Adobe Illustrator , škola, word, seminární práce, pozvánky, web, webové stránky, památník, openOffice, office, profil, avatar, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Závaží zdarma, ilustrace Spící čtenářka ke stažení nebo vektor Modré vajíčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.