Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brokolice (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brokolice zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Brokolice. Obrázek Brokolice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Brokolice lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brokolice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 172 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: USDA Farm Sevice Agency / johnny_automatic

Tento obrázek s názvem (Brokolice) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Brokolice je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Trojský kůň ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Francouzský buldoček ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Jarní závitky ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Brokolice, vektor, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, download, grafika, vektorový obrázek, cliparts, Brokolice, ke stažení, free, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: památník, web, inkscape, PowerPoint, profilovka, office, dokumenty, webové stránky, časopis, textové dokumenty, Facebook, fotokniha, etikety, kalendář, word, wordpress

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Astronaut ke stažení, klipart Kontejnerová loď ke stažení nebo ilustrace Malé písmeno D ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.