Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brokolice (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brokolice zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Brokolice. Klipart Brokolice je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brokolice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 172 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: USDA Farm Sevice Agency / johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Brokolice s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Brokolice je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Paul von Hindenburg ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz fotografování zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Lýkohub ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, free, ke stažení, Zelenina, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, download, Brokolice, cliparts, Brokolice

Doporučené použití klipartu: články, etikety, pozvánky, video, webové stránky, časopis, fotokniha, corelDraw, dokument, brožury, prezentace, katalog, kalendář, dokumenty, plakáty, wordpress, škola

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Narozeninové číslo 0 ke stáhnutí, ilustrace Chlap zdarma nebo ilustrace 10 Eurocentů zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.