Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brokolice, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brokolice zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Brokolice. Pakliže si chcete obrázek Brokolice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Brokolice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brokolice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 172 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: USDA Farm Sevice Agency / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Brokolice je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bílá složka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mikulášská čepice zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zelené slunéčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Brokolice, Brokolice, obrázek, free, ilustrace, download, kliparty, svg, Zelenina, klipart, grafika, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, kalendář, plakát, openOffice, škola, plakáty, avatar, profilovka, inkscape, Pinterest, word, Adobe Illustrator , PowerPoint, blog, Facebook, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Podzimní strom ke stáhnutí, vektor Nemocnice zdarma nebo obrázek Konev ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.