Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mrkev (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrkev zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Mrkev. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkev zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mrkev ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkev ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x839
1280x671
800x420
500x262
160x84

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 257 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: NASA / johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Mrkev s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Mrkev patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek WC ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šílený smajlík zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Bible a kříž ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, Mrkev, grafika, svg, Zelenina, ilustrační obrázek, download, free, Mrkev, kliparty, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, video, Adobe Illustrator, katalog, webové stránky, pozvánky, prezentace, prospekty, brožury, Instagram, plakáty, manuály, magazín, seminární práce, wordpress, etikety, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Wilbur Wright ke stáhnutí, klipart Namibie ke stáhnutí nebo obrázek Strašidelný dům zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?