Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Mrkev (Zelenina) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrkev zadarmo

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Mrkev. Vektorová ilustrace Mrkev je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkev zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Mrkev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkev ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x839
1280x671
800x420
500x262
160x84

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: NASA / johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Mrkev můžete sdílet s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Mrkev je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Novoročenka 2023 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kovboj ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mechanik zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mrkev, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, Zelenina, Mrkev, obrázek, download, klipart, svg, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, diář, články, logo, pozvánky, webové stránky, inkscape, plakáty, textové dokumenty, manuály, katalog, eshop, bakalářská práce, Adobe Illustrator, deníček, vstupenky, etikety

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Kufřík s nástroji zdarma, klipart Namibie ke stáhnutí nebo ilustrace Africká zvířata ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?