Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Šipka vpravo, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šipka vpravo zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Šipka vpravo. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Šipka vpravo nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šipka vpravo zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Šipka vpravo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šipka vpravo ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 924 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Šipka vpravo se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Irská whiskey ke stažení Podívejte se i na klipart Haiti ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek DLL zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, svg, Šipka vpravo, download, vektor, ke stáhnutí, Symboly, Šipka vpravo, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, památník, časopis, profilovka, openOffice, referáty, web, profil, office, Adobe Illustrator , plakát, dokument, seminární práce, inkscape, plakáty, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Polojasno ke stažení, ilustrace Požární hlásič ke stáhnutí nebo vektor Černý kůň zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.