Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Šipka vpravo (Symboly) zdarma

Obrázek, klipart Šipka vpravo zdarma

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Šipka vpravo. Kreslená ilustrace Šipka vpravo je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Šipka vpravo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šipka vpravo zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šipka vpravo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šipka vpravo ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 924 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Šipka vpravo s blízkými na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Klipart Šipka vpravo se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Roštěná ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pivní sud zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Stolní počítač ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Symboly, svg, Šipka vpravo, ilustrace, ke stažení, klipart, kliparty, cliparts, free, vektor, ke stáhnutí, zdarma, grafika, Šipka vpravo

Doporučené použití klipartu: katalog, PowerPoint, prospekty, diplomová práce, corelDraw, Twitter, deníček, dokument, avatar, plakát, openOffice, prezentace, referáty, video, bakalářská práce, textové dokumenty, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Modrá medúza ke stáhnutí, klipart Sluneční hodiny ke stažení nebo vektorový obrázek Hawker Tempest zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.