Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Světlezelená mašle (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Světlezelená mašle zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Světlezelená mašle. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Světlezelená mašle nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlezelená mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Světlezelená mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlezelená mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1082x1280
677x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 53 424 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Světlezelená mašle sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Světlezelená mašle se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík s monoklem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zamilovaní smajlíci ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Roztomilá želvička zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, Světlezelená mašle, zdarma, Vánoce, cliparts, free, vektor, Světlezelená mašle, ilustrace, download, klipart, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: diář, etikety, profilovka, word, časopis, články, profil, PowerPoint, corelDraw, web, referáty, blog, textové dokumenty, seminární práce, Instagram, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Monarcha zdarma, obrázek, klipart Veselý šnek ke stáhnutí nebo vektorový klipart Zelený donut ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.