Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jiřinka (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jiřinka ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Jiřinka. Kreslená ilustrace Jiřinka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřinka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jiřinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřinka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 225 315 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jpenrici

Zaujal vás náš klipart Jiřinka? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Jiřinka se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Činely ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlezelené auto ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Ptačí podzim zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Květiny, Jiřinka, grafika, svg, zdarma, free, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, škola, časopis, blog, články, openOffice, office, prezentace, prospekty, fotografie, avatar, Facebook, bakalářská práce, památník, etikety, seminární práce, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Perníková chaloupka zdarma, vektorový klipart Hrozny zdarma nebo vektorový obrázek Velikonoční blahopřání ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.