Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jiřinka, Květiny do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jiřinka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Jiřinka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jiřinka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřinka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jiřinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřinka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 225 315 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jiřinka je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart XSLX zdarma Podívejte se i na obrázek Horkovzdušný balón ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Modrý motýl ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, zdarma, download, obrázek, grafika, Květiny, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, Jiřinka, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, avatar, web, profilovka, corelDraw, blog, profil, office, inkscape, dokument, openOffice, referáty, plakáty, Twitter, památník, Facebook

Mezi hezké kresby patří i obrázek Nektarinka zdarma, klipart Morpho theseus ke stažení nebo ilustrace Sada emotikonů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.