Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jiřinka (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jiřinka zdarma ke stažení

Jiřinka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Jiřinka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřinka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jiřinka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřinka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 225 315 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte obrázek, klipart Jiřinka s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Jiřinka se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pastinák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jindřich VIII zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zlatá ryba ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, klipart, ke stažení, Jiřinka, grafika, Květiny, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, Jiřinka, cliparts, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, kalendář, magazín, dokument, word, dokumenty, památník, plakáty, textové dokumenty, články, web, inkscape, brožury, fotokniha, blog, Facebook, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Světlezelená vlajka ke stáhnutí, vektorový klipart Hrozny zdarma nebo vektorový klipart Mapa Libye zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.