Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jiřinka, Květiny do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jiřinka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Jiřinka. Kreslená ilustrace Jiřinka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřinka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jiřinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřinka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 225 315 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jiřinka patří do sekce Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Srdíčkový rámeček zdarma Podívejte se i na vektor Mapa Srbska ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mig-15 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, Jiřinka, kliparty, obrázek, cliparts, free, Jiřinka, grafika, vektorový obrázek, vektor, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, fotokniha, škola, dokument, seminární práce, web, pozvánky, Instagram, PowerPoint, plakát, word, openOffice, blog, památník, plakáty, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Sakura zdarma, obrázek Mince 1 euro ke stažení nebo klipart Oranžové vajíčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.