Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jiřinka, Květiny do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jiřinka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Jiřinka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jiřinka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřinka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jiřinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřinka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 225 315 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jiřinka patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Špendlík zdarma Podívejte se i na vektor PDF ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Nigérie ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, Květiny, vektorový obrázek, obrázek, Jiřinka, free, zdarma, klipart, cliparts, ke stáhnutí, vektor, download, ilustrační obrázek, Jiřinka

Doporučené použití klipartu: články, referáty, profilovka, Instagram, škola, Facebook, profil, blog, textové dokumenty, openOffice, seminární práce, kalendář, avatar, památník, office, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Nesahat zdarma, obrázek Výtah ke stažení nebo klipart Rodinný dům ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.