Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jiřinka (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jiřinka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Jiřinka. Kreslená ilustrace Jiřinka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřinka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jiřinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřinka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 225 315 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jpenrici

Líbí se vám klipart Jiřinka? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Jiřinka je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mravenec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pomeranian ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Malé písmeno B ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, svg, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, Květiny, ke stažení, vektorový obrázek, free, klipart, download, Jiřinka, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, fotokniha, etikety, pozvánky, škola, články, diář, corelDraw, dokument, blog, profilovka, web, wordpress, office, Pinterest, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Znak štír ke stažení, obrázek Pacientka ke stažení nebo vektor Drápy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.