Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jiřinka (Květiny) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jiřinka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Jiřinka. Pakliže si chcete obrázek Jiřinka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Jiřinka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřinka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Jiřinka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřinka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 225 315 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jpenrici

Obrázek, klipart pojmenovaný Jiřinka můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Jiřinka patří do sekce Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kvajáva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Inline bruslařka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Zdravotní sestra s rouškou ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Květiny, kliparty, Jiřinka, klipart, obrázek, zdarma, free, Jiřinka, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, svg, grafika, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, corelDraw, dokument, PowerPoint, Instagram, avatar, profilovka, fotokniha, památník, referáty, word, pozvánky, časopis, diář, openOffice, office

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Zákaz marihuany ke stažení, vektorový klipart Humr ke stažení nebo obrázek, klipart Narozeninové číslo 7 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku najdete také tam.