Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Binokulární dalekohled, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Binokulární dalekohled zdarma ke stažení

Binokulární dalekohled je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Binokulární dalekohled je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Binokulární dalekohled v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Binokulární dalekohled zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Binokulární dalekohled ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Binokulární dalekohled ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1140
1280x912
800x570
500x356
160x114

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 840 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Binokulární dalekohled je v kategorii Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kuba zdarma Podívejte se i na obrázek Zipový jezdec ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Valentýnské přání ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, vektorový obrázek, Binokulární dalekohled, cliparts, ilustrace, free, kliparty, zdarma, Binokulární dalekohled, ilustrační obrázek, Přístroje, vektor, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, fotokniha, inkscape, profil, plakát, prezentace, Twitter, profilovka, dokument, avatar, word, články, blog, PowerPoint, office, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Jimmy Carter zdarma, klipart Přípona CSS ke stažení nebo ilustrace Pravoslavný kostel ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.