Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Binokulární dalekohled, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Binokulární dalekohled zdarma ke stažení

Binokulární dalekohled je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Binokulární dalekohled je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Binokulární dalekohled v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Binokulární dalekohled zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Binokulární dalekohled ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Binokulární dalekohled ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1140
1280x912
800x570
500x356
160x114

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 840 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Binokulární dalekohled je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Modrá kraslice zdarma Podívejte se i na ilustrace Pivo ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Činčila ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, ke stažení, obrázek, svg, download, Binokulární dalekohled, Binokulární dalekohled, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakáty, dokumenty, Instagram, avatar, corelDraw, web, openOffice, Adobe Illustrator , inkscape, Pinterest, seminární práce, plakát, kalendář, články, blog, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zlatá ryba zdarma, vektor Zlatý dárek ke stažení nebo obrázek Azerbajdžán ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.