Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Binokulární dalekohled (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Binokulární dalekohled zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Binokulární dalekohled. Klipart Binokulární dalekohled je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Binokulární dalekohled zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Binokulární dalekohled ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Binokulární dalekohled ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1140
1280x912
800x570
500x356
160x114

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 840 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Binokulární dalekohled se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Binokulární dalekohled se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nota ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světelné dekorace zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Zmrzlinový pohár ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, svg, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, klipart, download, vektor, ke stažení, ilustrace, Binokulární dalekohled, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, webové stránky, památník, corelDraw, etikety, office, referáty, avatar, plakáty, inkscape, plakát, word, wordpress, openOffice, škola, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Rozcestník ke stáhnutí, vektorový obrázek Pilka na dřevo zdarma nebo vektorový obrázek SQL zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.