Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ďáblík, Smajlíci nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ďáblík zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ďáblík. Klipart Ďáblík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďáblík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Ďáblík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďáblík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1553
1280x1242
800x776
500x485
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 959 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ďáblík se nachází v sekci Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rychlovarná konvice ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zákusek zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Tetování ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ďáblík, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, vektor, Smajlíci, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, klipart, zdarma, svg, kliparty, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, web, Twitter, referáty, škola, články, časopis, webové stránky, corelDraw, památník, Facebook, Instagram, PowerPoint, plakáty, pozvánky, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Prak ke stáhnutí, ilustrace Silueta ježibaby zdarma nebo vektor Pánev ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.