Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ďáblík (Smajlíci) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ďáblík zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ďáblík. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ďáblík nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Ďáblík v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďáblík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ďáblík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďáblík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1553
1280x1242
800x776
500x485
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 959 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: palomaironique

Potěší nás, pokud budete tento klipart Ďáblík sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Ďáblík je v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Stehlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černé vajíčko ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Banán ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, klipart, obrázek, ilustrace, svg, download, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, vektor, ke stáhnutí, Ďáblík, Smajlíci, grafika

Doporučené použití klipartu: web, kalendář, škola, Facebook, profilovka, wordpress, inkscape, Pinterest, fotokniha, webové stránky, profil, Adobe Illustrator, avatar, pozvánky, Instagram, word

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Požární tlačítko ke stažení, obrázek, klipart Rypadlo ke stažení nebo vektorový klipart Letiště ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.