Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ďáblík, Smajlíci nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ďáblík zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ďáblík. Klipart Ďáblík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďáblík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ďáblík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďáblík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1553
1280x1242
800x776
500x485
160x155

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 959 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ďáblík je v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Francie zdarma Podívejte se i na ilustrace Oranžová paprika ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Točená zmrzlina ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ďáblík, Smajlíci, svg, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, cliparts, ke stáhnutí, grafika, free, kliparty, obrázek, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, Facebook, dokumenty, textové dokumenty, Instagram, škola, památník, články, Adobe Illustrator , corelDraw, web, Pinterest, profil, PowerPoint, fotokniha, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Toyota RAV 4 zdarma, vektor Komár ke stažení nebo obrázek Terej bílý ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.