Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ďáblík (Smajlíci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ďáblík zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Ďáblík. Pakliže si chcete obrázek Ďáblík stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďáblík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Ďáblík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďáblík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1553
1280x1242
800x776
500x485
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 959 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: palomaironique

Zaujal vás náš klipart Ďáblík? Potom se podělte s ostatními na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Ďáblík patří do kategorie Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace PDF soubor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přesýpací hodiny ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Model atomu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Ďáblík, vektorový obrázek, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, svg, Ďáblík, grafika, vektor, ilustrace, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: etikety, corelDraw, kalendář, textové dokumenty, diář, blog, wordpress, časopis, inkscape, PowerPoint, památník, video, Adobe Illustrator, web, škola, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Svatojiřská stuha zdarma, ilustrace Světlemodrý motýl ke stáhnutí nebo klipart Sójová omáčka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.