Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ďáblík (Smajlíci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ďáblík zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Ďáblík. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ďáblík nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďáblík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ďáblík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďáblík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1553
1280x1242
800x776
500x485
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 959 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: palomaironique

Sdílejte klipart nazvaný Ďáblík s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Ďáblík je v sekci Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Teleskop ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Delfíni zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace 3D smajlík ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, download, Ďáblík, Ďáblík, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, cliparts, grafika, Smajlíci, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: škola, etikety, referáty, inkscape, plakát, články, památník, word, Twitter, PowerPoint, profil, corelDraw, diář, blog, dokument, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Modrý sněhulák ke stáhnutí, klipart Televizní ovladač zdarma nebo ilustrace Jaspis zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.