Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ďáblík (Smajlíci) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ďáblík zadarmo ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Ďáblík. Vektorový obrázek Ďáblík je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďáblík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ďáblík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďáblík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1553
1280x1242
800x776
500x485
160x155

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 959 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: palomaironique

Sdílejte obrázek, klipart Ďáblík s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Ďáblík se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pohlednice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak štír zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Srdíčkový rámeček ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, free, Ďáblík, Smajlíci, grafika, ilustrace, Ďáblík, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, svg, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: brožury, škola, deníček, plakát, office, webové stránky, články, referáty, magazín, Twitter, logo, PowerPoint, blog, inkscape, openOffice, diplomová práce, vizitky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Mapa Thajska ke stáhnutí, obrázek Angkor Vat ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Oranžové nůžky zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.