Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bílej jezdec, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílej jezdec zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Bílej jezdec. Pakliže si chcete obrázek Bílej jezdec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílej jezdec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Bílej jezdec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílej jezdec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1584
1280x1267
800x792
500x495
160x158

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 312 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bílej jezdec patří do sekce Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Corvette zdarma Podívejte se i na klipart Porcování hovězího ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlíci sada ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, download, grafika, free, klipart, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, Symboly, ke stáhnutí, Bílej jezdec, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, plakáty, office, články, textové dokumenty, inkscape, referáty, Pinterest, avatar, fotokniha, corelDraw, pozvánky, word, profil, openOffice, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Chytrý telefon zdarma, ilustrace Kapr ke stažení nebo vektor Mapa Gambie ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.