Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tlamovec spící, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tlamovec spící zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Tlamovec spící. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Tlamovec spící nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tlamovec spící zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tlamovec spící ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tlamovec spící ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x800
1280x640
800x400
500x250
160x80

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 324 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jonathon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tlamovec spící patří do sekce Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Triceratops zdarma Podívejte se i na vektor Pštros ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace XLTX ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, free, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, Tlamovec spící, vektorový obrázek, Zvířata, obrázek, vektor, download, Tlamovec spící, kliparty

Doporučené použití klipartu: Instagram, textové dokumenty, referáty, pozvánky, dokument, Twitter, avatar, web, dokumenty, blog, památník, webové stránky, profilovka, časopis, fotokniha, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Mobil zdarma, obrázek Smrtka ke stažení nebo klipart Mlýnek na kafe ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.