Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hrách (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrách zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hrách. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hrách nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hrách lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hrách ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x804
1280x643
800x402
500x251
160x80

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Tento obrázek s názvem (Hrách) můžete sdílet s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Hrách je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Slíva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sašimi suši ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Mikuláš a čert ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, vektor, ke stažení, free, Hrách, zdarma, Zelenina, svg, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, Hrách, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Instagram, Facebook, kalendář, škola, plakát, word, eshop, wordpress, openOffice, profil, články, web, video, webové stránky, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Modré nůžky ke stažení, vektorový klipart Bílý král ke stažení nebo obrázek, klipart Femme fatale ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.