Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hrách (Zelenina) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrách zdarma ke stažení

Hrách je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Hrách je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hrách lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Hrách ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x804
1280x643
800x402
500x251
160x80

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Hrách s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Hrách se nachází v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jordánsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Roztomilá želvička zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Smajlík lékař ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, free, Hrách, zdarma, ke stažení, cliparts, vektor, Zelenina, ilustrace, grafika, Hrách, vektorový obrázek, svg, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, škola, webové stránky, openOffice, pozvánky, Facebook, Adobe Illustrator, inkscape, prezentace, fotokniha, kalendář, dokumenty, seminární práce, plakáty, diář, web

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Hambáč ke stáhnutí, vektor Komory zdarma nebo obrázek Mol zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.