Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hrách, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrách zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Hrách. Stahujte klipart Hrách v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hrách? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hrách ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x804
1280x643
800x402
500x251
160x80

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hrách je v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Togo ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Černá stužka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Oceánie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, vektor, ke stažení, obrázek, Hrách, Hrách, klipart, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, Zelenina, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: články, inkscape, Adobe Illustrator , textové dokumenty, corelDraw, Instagram, plakáty, škola, web, openOffice, plakát, Pinterest, blog, kalendář, seminární práce, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Tučňák ke stáhnutí, klipart Ovoce zdarma nebo ilustrace Ananas ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.