Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hrách, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrách zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Hrách. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Hrách ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Hrách v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hrách ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x804
1280x643
800x402
500x251
160x80

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hrách je v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Johannes Gutenberg ke stažení Podívejte se i na ilustrace Stříbrný prsten ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Fialový motýl zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hrách, download, free, Zelenina, grafika, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, zdarma, vektor, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, svg, Hrách

Doporučené použití klipartu: Twitter, dokument, plakát, inkscape, avatar, články, Facebook, dokumenty, referáty, profil, word, Instagram, openOffice, office, corelDraw, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Babizna ke stažení, vektor Oslík ke stáhnutí nebo obrázek Gymnastka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.