Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hrách, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrách zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Hrách. Stahujte klipart Hrách v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hrách? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hrách ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x804
1280x643
800x402
500x251
160x80

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hrách se nachází v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík se slzou ke stažení Podívejte se i na vektor Lampion ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Srdce z čísel zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, zdarma, vektor, Zelenina, cliparts, ilustrace, free, ke stáhnutí, Hrách, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , PowerPoint, památník, openOffice, office, corelDraw, Facebook, časopis, seminární práce, prezentace, profilovka, škola, avatar, webové stránky, plakát, word

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Nekonečno ke stažení, obrázek Smajlík farmář ke stáhnutí nebo klipart Zábavní pyrotechnika zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.