Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hrách (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrách zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hrách. Doporučujeme stahovat obrázek Hrách ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hrách ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x804
1280x643
800x402
500x251
160x80

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Sdílejte klipart nazvaný Hrách s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Hrách je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Žena s nepovedeným účesem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šipka nahoru zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Ganéša ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, free, grafika, obrázek, cliparts, Hrách, ke stažení, klipart, Hrách, ke stáhnutí, vektor, zdarma, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: etikety, avatar, webové stránky, tiskoviny, word, eshop, magazín, časopis, profilovka, prezentace, vstupenky, office, diář, textové dokumenty, video, wordpress, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Biohazard ke stáhnutí, obrázek, klipart Washington ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Nakvašená dýně zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.