Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Světluška, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Světluška zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Světluška. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Světluška nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světluška zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Světluška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světluška ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 995 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: treblac

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Světluška je v sekci Obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno D ke stažení Podívejte se i na obrázek Sůl a pepř ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Oranžový netopýr zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, zdarma, free, ke stáhnutí, Světluška, download, svg, cliparts, vektorový obrázek, Světluška, ke stažení, ilustrační obrázek, Hmyz, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, referáty, office, avatar, plakáty, webové stránky, Twitter, kalendář, textové dokumenty, dokument, škola, dokumenty, časopis, inkscape, památník, Adobe Illustrator

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Sýkora uhelníček ke stažení, klipart Pomeranian ke stáhnutí nebo ilustrace Romantické přání zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.