Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Andělíček (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělíček zdarma ke stažení

Andělíček je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Andělíček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Andělíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1381
1280x1105
800x690
500x432
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Andělíček s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Andělíček je v kategorii Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Prasátko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vozíčkář zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kluk s knihou ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Náboženství, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, Andělíček, vektor, grafika, klipart, ke stažení, svg, Andělíček, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, wordpress, fotokniha, textové dokumenty, video, časopis, profil, eshop, openOffice, seminární práce, web, diář, inkscape, office, PowerPoint, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Sněžení ke stáhnutí, obrázek, klipart Ústřičník velký zdarma nebo vektorový klipart 386 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.