Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Andělíček (Náboženství) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Andělíček zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Andělíček. Klipart Andělíček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Andělíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1381
1280x1105
800x690
500x432
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 944 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Andělíček s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Andělíček patří do kategorie Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fialový autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz sezení zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Monstrance ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, Náboženství, vektor, grafika, Andělíček, kliparty, svg, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, Andělíček, ke stažení, klipart, free

Doporučené použití klipartu: plakát, Instagram, magazín, prezentace, tiskoviny, deníček, články, katalog, fotografie, textové dokumenty, avatar, referáty, Adobe Illustrator, wordpress, logo, eshop, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Vánoční vystřihovánka ke stáhnutí, obrázek, klipart Mapa Bangladéše ke stažení nebo klipart Arizona zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.