Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Andělíček (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělíček zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Andělíček. Kreslená ilustrace Andělíček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Andělíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1381
1280x1105
800x690
500x432
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 944 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Andělíček s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Andělíček patří do kategorie Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelený donut ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová vlajka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Taco ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Andělíček, grafika, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, vektor, Andělíček, zdarma, free, download, ilustrace, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, Twitter, Facebook, škola, referáty, web, Instagram, avatar, plakáty, prezentace, inkscape, plakát, profilovka, video, fotokniha, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Růžová složka ke stáhnutí, ilustrace Renault Twingo zdarma nebo klipart Anděl zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.