Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Andělíček (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andělíček zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Andělíček. Obrázek Andělíček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Andělíček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Andělíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andělíček ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1381
1280x1105
800x690
500x432
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 944 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Andělíček s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Andělíček patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bílý autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Asie ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Řadové domy ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Andělíček, svg, grafika, Andělíček, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, kliparty, vektor, Náboženství, obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, etikety, fotokniha, památník, seminární práce, Instagram, office, Twitter, diář, pozvánky, Pinterest, blog, dokumenty, PowerPoint, Adobe Illustrator, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i klipart Zavírací špendlíky ke stažení, vektor Červená vajíčka ke stažení nebo obrázek Kompresor ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.