Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Skalpel, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skalpel zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Skalpel. Obrázek Skalpel je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skalpel zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Skalpel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skalpel ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

194x1600
154x1280
96x800
60x500
19x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 820 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jon Campbell

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Skalpel se nachází v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vozíčkáři ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Malé písmeno K zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mušle ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Nástroje, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor, download, obrázek, zdarma, Skalpel, Skalpel, vektorový obrázek, cliparts, grafika, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, Facebook, Twitter, časopis, PowerPoint, Pinterest, pozvánky, profilovka, Instagram, corelDraw, seminární práce, inkscape, openOffice, textové dokumenty, plakáty, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Oranžový diamant ke stáhnutí, obrázek Kádinka zdarma nebo klipart Poník ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!