Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Skalpel (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skalpel zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Skalpel. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Skalpel nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Skalpel? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skalpel zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Skalpel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skalpel ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

194x1600
154x1280
96x800
60x500
19x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 820 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Jon Campbell

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Skalpel s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Skalpel patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sekera ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nepitná voda ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Reportérka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, Skalpel, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, svg, download, obrázek, Nástroje, grafika

Doporučené použití klipartu: Instagram, wordpress, seminární práce, blog, časopis, PowerPoint, referáty, Adobe Illustrator, plakáty, profilovka, textové dokumenty, dokument, openOffice, památník, články, avatar

Mezi hezké kresby patří i klipart Píchačky ke stažení, vektor Děda ke stažení nebo obrázek Tui zpěvný ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!