Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Skalpel, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skalpel zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Skalpel. Vektorová ilustrace Skalpel je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Skalpel v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skalpel zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Skalpel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skalpel ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

194x1600
154x1280
96x800
60x500
19x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 820 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jon Campbell

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Skalpel je v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bangladéš zdarma Podívejte se i na ilustrace Kočka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vysoké kolo ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektor, svg, klipart, zdarma, Nástroje, ilustrační obrázek, download, Skalpel, Skalpel, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, avatar, web, profil, webové stránky, prezentace, dokumenty, corelDraw, Adobe Illustrator , Instagram, fotokniha, office, Facebook, dokument, pozvánky, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Zelený brouk zdarma, vektor Vánoční stromky ke stažení nebo obrázek Studna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!