Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Modrá růže (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá růže zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Modrá růže. Klipart Modrá růže je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrá růže ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 029 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Modrá růže s vašimi kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Modrá růže je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Oceánie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelená stuha zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Citroen C4 Cactus ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, download, svg, klipart, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, vektor, Modrá růže, Květiny, Modrá růže

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, corelDraw, office, dokument, video, diář, plakát, články, Facebook, avatar, prezentace, plakáty, časopis, word, blog, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart P-47 Thunderbolt ke stáhnutí, vektorový klipart Rakousko zdarma nebo obrázek, klipart Zamilované lišky zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.