Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modrá růže, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modrá růže zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Modrá růže. Kreslená ilustrace Modrá růže je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Modrá růže? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrá růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 029 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Modrá růže patří do sekce Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Autobus zdarma Podívejte se i na klipart Zelená dodávka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Karty srdce ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Modrá růže, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, Květiny, free, klipart, vektor, Modrá růže, download, ke stáhnutí, svg, grafika, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: kalendář, profil, openOffice, Twitter, office, Facebook, památník, Instagram, avatar, fotokniha, články, corelDraw, plakát, dokument, seminární práce, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Ptáček zdarma, ilustrace Cuketa ke stažení nebo vektor Kytka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.