Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modrá růže, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modrá růže zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Modrá růže. Vektorová ilustrace Modrá růže je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrá růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 029 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Modrá růže je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelené jablíčko zdarma Podívejte se i na obrázek Mapa ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Šedá stužka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, klipart, Modrá růže, zdarma, Modrá růže, free, ilustrace, cliparts, kliparty, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Pinterest, PowerPoint, pozvánky, inkscape, webové stránky, corelDraw, web, památník, fotokniha, Twitter, plakát, Instagram, časopis, články, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Zlaté prstýnky zdarma, klipart Rouška ke stažení nebo ilustrace Japonská kuchyně ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.