Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modrá růže, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modrá růže zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Modrá růže. Kreslená ilustrace Modrá růže je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Modrá růže? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrá růže ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 029 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Modrá růže se nachází v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Užaslý smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Madagaskar zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zelená kytka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, Modrá růže, ilustrace, grafika, free, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, svg, zdarma, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, openOffice, kalendář, profilovka, dokument, referáty, avatar, časopis, PowerPoint, články, corelDraw, škola, webové stránky, dokumenty, pozvánky, památník

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Moa ke stáhnutí, ilustrace Trubička zdarma nebo vektor Červené K ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.