Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modrá růže, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modrá růže zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Modrá růže. Kreslená ilustrace Modrá růže je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Modrá růže? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrá růže ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 029 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Modrá růže se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Velikonoční králíček ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Ježíš zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Čáp ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Modrá růže, ke stáhnutí, klipart, cliparts, vektor, vektorový obrázek, kliparty, Květiny, svg, ilustrační obrázek, free, grafika, ilustrace, Modrá růže, download

Doporučené použití klipartu: časopis, blog, plakáty, škola, plakát, PowerPoint, dokumenty, webové stránky, textové dokumenty, fotokniha, prezentace, corelDraw, profil, word, Facebook, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Banány ke stáhnutí, obrázek Donald Trump zdarma nebo klipart Marihuana ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.