Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrá růže (Květiny) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá růže zdarma

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Modrá růže. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Modrá růže ve formátu SVG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrá růže ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1467x1600
1174x1280
733x800
459x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 029 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Modrá růže s jinými lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Modrá růže je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vysokozdvižný vozík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlezelená vajíčka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Oranžový netopýr ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Modrá růže, Modrá růže, obrázek, free, ilustrace, grafika, vektor, vektorový obrázek, Květiny, cliparts, ke stažení, zdarma, download, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: seminární práce, deníček, pozvánky, plakát, PowerPoint, oznámení, referáty, video, vstupenky, dokument, diplomová práce, fotokniha, letáky, Pinterest, Adobe Illustrator, etikety, tiskoviny

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Šedivá stužka ke stáhnutí, klipart Weta zdarma nebo vektor Hradní věž zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.