Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kluk, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kluk zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kluk. Stahujte klipart Kluk v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kluk? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kluk zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kluk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kluk ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 218 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kluk se nachází v sekci Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šídlo ke stáhnutí Podívejte se i na vektor ODT soubor zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Víla ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, free, ilustrační obrázek, Kluk, zdarma, vektor, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, Kluk, ke stažení, grafika, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: inkscape, blog, openOffice, avatar, pozvánky, kalendář, seminární práce, škola, office, corelDraw, word, Twitter, profil, články, Pinterest, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Oranžové auto ke stáhnutí, obrázek Strašidelný domek zdarma nebo klipart Slovinsko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.