Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kluk, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kluk zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kluk. Pakliže si chcete obrázek Kluk stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kluk zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kluk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kluk ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 218 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kluk je v kategorii Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vyzdobené okno zdarma Podívejte se i na ilustrace Žlutá stužka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Violoncellistka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Kluk, ilustrace, free, Kluk, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, klipart, download, svg, Muži, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokumenty, pozvánky, profil, plakát, profilovka, škola, avatar, dokument, PowerPoint, kalendář, web, časopis, prezentace, Instagram, textové dokumenty, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Orel zdarma, vektor Větrný mlýn ke stažení nebo obrázek Petriho miska ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.