Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Historická tramvaj, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Historická tramvaj zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Historická tramvaj. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Historická tramvaj ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Historická tramvaj zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Historická tramvaj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Historická tramvaj ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1157
1280x925
800x578
500x361
160x116

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 228 798 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SteveLambert

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Historická tramvaj je v sekci Obrázky, kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Chanukový svícen ke stažení Podívejte se i na ilustrace Eifelovka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Myši zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, cliparts, free, Historická tramvaj, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Doprava, Historická tramvaj, zdarma, svg, vektor, obrázek, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, inkscape, dokumenty, články, prezentace, avatar, textové dokumenty, kalendář, pozvánky, památník, webové stránky, Twitter, Facebook, PowerPoint, plakát, office

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Titanic ke stažení, vektor Vavřínový věnec ke stáhnutí nebo obrázek Jin a Jang zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.