Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Historická tramvaj, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Historická tramvaj zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Historická tramvaj. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Historická tramvaj ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Historická tramvaj zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Historická tramvaj ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Historická tramvaj ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1157
1280x925
800x578
500x361
160x116

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 228 798 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SteveLambert

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Historická tramvaj patří do sekce Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rozbitá láhev zdarma Podívejte se i na vektor Čokoládové bonbóny ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Burkina Faso ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, download, Historická tramvaj, Historická tramvaj, kliparty, ilustrace, free, Doprava, svg, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, fotokniha, web, corelDraw, Instagram, škola, webové stránky, časopis, Twitter, inkscape, památník, plakát, Pinterest, PowerPoint, blog, kalendář

Mezi hezké kresby patří i vektor Horské kolo zdarma, obrázek Violista ke stažení nebo klipart Bruska ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.