Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zamilovaní ptáčci (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaní ptáčci zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zamilovaní ptáčci. Vektorová ilustrace Zamilovaní ptáčci je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaní ptáčci zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zamilovaní ptáčci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaní ptáčci ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 270 251 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Zamilovaní ptáčci? Pak se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Zamilovaní ptáčci se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Salvador Allende ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sluneční hodiny ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Úhlová bruska ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, cliparts, Zamilovaní ptáčci, ilustrační obrázek, free, ilustrace, vektor, kliparty, download, svg, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, Zamilovaní ptáčci

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, wordpress, corelDraw, články, plakát, diář, PowerPoint, webové stránky, office, blog, profilovka, word, referáty, prezentace, textové dokumenty, web

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Report ke stažení, vektorový obrázek Švédsko ke stažení nebo vektorový obrázek Zelená medúza ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky najdete také tam.