Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zamilovaní ptáčci, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaní ptáčci zdarma ke stažení

Zamilovaní ptáčci je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Zamilovaní ptáčci je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zamilovaní ptáčci lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaní ptáčci zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zamilovaní ptáčci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaní ptáčci ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 270 251 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zamilovaní ptáčci patří do sekce Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Oregon zdarma Podívejte se i na klipart Vrtulník ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz graffiti ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, download, ke stažení, obrázek, vektor, free, ke stáhnutí, zdarma, klipart, ilustrace, kliparty, Zamilovaní ptáčci, grafika, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Facebook, inkscape, web, openOffice, škola, dokumenty, corelDraw, plakáty, Instagram, dokument, avatar, webové stránky, office, PowerPoint, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Keytar zdarma, ilustrace Zdarma ke stažení ke stažení nebo vektor Pythagoras ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.