Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zamilovaní ptáčci, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaní ptáčci zdarma ke stažení

Zamilovaní ptáčci je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Zamilovaní ptáčci je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zamilovaní ptáčci lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaní ptáčci zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zamilovaní ptáčci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaní ptáčci ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 270 251 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zamilovaní ptáčci je v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Krtek zdarma Podívejte se i na obrázek Pomerančový džus ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vánoce ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, Zamilovaní ptáčci, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, Láska, obrázek, free, svg, zdarma, kliparty, Zamilovaní ptáčci, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, web, dokument, blog, památník, textové dokumenty, dokumenty, profilovka, časopis, seminární práce, kalendář, fotokniha, prezentace, plakáty, pozvánky, Facebook

Mezi hezké kresby patří i obrázek Steak zdarma, klipart Vánoční přání ke stažení nebo ilustrace Důlní vozík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.