Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zamilovaní ptáčci, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaní ptáčci zdarma ke stažení

Zamilovaní ptáčci je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Zamilovaní ptáčci je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zamilovaní ptáčci lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaní ptáčci zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zamilovaní ptáčci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaní ptáčci ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 270 251 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zamilovaní ptáčci je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Santa špekoun zdarma Podívejte se i na obrázek Housenka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor 386 ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, Zamilovaní ptáčci, ilustrační obrázek, klipart, download, ke stažení, Láska, vektor, kliparty, svg, ke stáhnutí, grafika, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, avatar, Twitter, plakát, pozvánky, fotokniha, dokumenty, inkscape, web, Facebook, corelDraw, PowerPoint, word, články, Pinterest, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mapa Slovenska zdarma, klipart Znamení blíženci ke stažení nebo ilustrace Šálek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.