Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Alarm (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alarm zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Alarm. Vektorová ilustrace Alarm je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Alarm ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 276 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Arvin61r58

Sdílejte klipart nazvaný Alarm s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Alarm je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart HTM ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart ODP soubor zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek DOT ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, Alarm, ke stáhnutí, free, zdarma, Přístroje, kliparty, grafika, Alarm, cliparts, obrázek, download, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, PowerPoint, škola, seminární práce, video, profil, referáty, corelDraw, kalendář, Instagram, eshop, word, blog, web, diář, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Kedlubny ke stáhnutí, obrázek Tlakový hrnec zdarma nebo vektor Bodhrán zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.