Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Alarm, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alarm zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Alarm. Klipart Alarm je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Alarm ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 276 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arvin61r58

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Alarm se nachází v kategorii Obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Elektrický článek ke stažení Podívejte se i na vektor Islám ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Černá ozdoba zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Alarm, zdarma, download, klipart, ilustrace, Přístroje, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Alarm, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, seminární práce, plakáty, články, textové dokumenty, Instagram, blog, office, inkscape, dokumenty, fotokniha, Pinterest, škola, profilovka, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Sovětské vajíčko ke stažení, obrázek Kontejnerová loď ke stáhnutí nebo klipart Plesnivé jídlo zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.