Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Alarm, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alarm zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Alarm. Klipart Alarm je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Alarm ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 276 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arvin61r58

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Alarm se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žlutý roh ke stažení Podívejte se i na klipart ACE ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Římský salát zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Přístroje, cliparts, ke stažení, zdarma, Alarm, klipart, download, ilustrační obrázek, free, kliparty, grafika, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , Facebook, prezentace, časopis, web, textové dokumenty, office, PowerPoint, kalendář, plakáty, Pinterest, fotokniha, inkscape, pozvánky, Twitter, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Sněhová vločka ke stažení, ilustrace Pivní lahev ke stáhnutí nebo vektor Vánoční perníček zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.