Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Alarm, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alarm zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Alarm. Klipart Alarm je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Alarm ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 276 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arvin61r58

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Alarm je v sekci Obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční kýč ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pastelky v hrnečku ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Bleděmodrá stuha zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, ilustrace, Přístroje, free, cliparts, klipart, vektor, Alarm, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, svg, Alarm, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, blog, články, web, PowerPoint, profilovka, Facebook, avatar, dokument, časopis, památník, prezentace, škola, fotokniha, corelDraw, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Studentka ke stažení, vektor Ruská mapa ke stáhnutí nebo obrázek Fialový dárek zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.