Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Alarm (Přístroje) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Alarm stahujte zdarma

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Alarm. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Alarm. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Alarm ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 276 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Arvin61r58

Tento obrázek s názvem (Alarm) můžete sdílet se známými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Alarm se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Obytná dodávka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Divočák ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Červené H ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, kliparty, cliparts, vektor, ke stažení, Přístroje, free, zdarma, Alarm, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, office, manuály, vizitky, fotokniha, brožury, corelDraw, etikety, Facebook, PowerPoint, vstupenky, Twitter, památník, kalendář, katalog, referáty, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Su Ťij ke stažení, vektorový obrázek Požární tlačítko ke stažení nebo vektorový klipart Krabice bonbónů ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.