Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Alarm, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alarm zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Alarm. Klipart Alarm je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Alarm ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 276 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arvin61r58

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Alarm je v kategorii Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Korzet zdarma Podívejte se i na obrázek CAB ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Snubní prstýnky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, vektor, Alarm, download, Přístroje, ilustrační obrázek, Alarm, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, cliparts, free, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: fotokniha, office, corelDraw, blog, dokumenty, Pinterest, kalendář, Instagram, inkscape, PowerPoint, Facebook, pozvánky, dokument, památník, Twitter, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Foukací harmonika zdarma, klipart Náhrobní kámen ke stažení nebo ilustrace Televizor ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.