Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Alarm, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alarm zdarma ke stažení

Alarm je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Alarm. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Alarm ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alarm ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1001x1600
801x1280
501x800
313x500
100x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 276 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arvin61r58

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Alarm se nachází v kategorii Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pugét ke stažení Podívejte se i na vektor Lev ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Špendlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, vektor, Alarm, ke stažení, cliparts, zdarma, kliparty, Přístroje, grafika, obrázek, svg, ke stáhnutí, Alarm, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, inkscape, textové dokumenty, corelDraw, kalendář, seminární práce, Twitter, památník, web, blog, články, prezentace, office, word, Facebook, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Trubička ke stažení, obrázek Zlatá rybka ke stáhnutí nebo klipart Dárková taška zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.