Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Miminko, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Miminko zdarma ke stažení

Miminko je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Miminko. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Miminko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Miminko zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Miminko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Miminko ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1011
1280x808
800x505
500x316
160x101

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 833 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Miminko je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květinové srdíčko zdarma Podívejte se i na obrázek Antilopa ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Nápis LOVE ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, svg, obrázek, grafika, Muži, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, kliparty, Miminko, download, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, textové dokumenty, časopis, office, Adobe Illustrator , Instagram, škola, openOffice, referáty, Facebook, památník, pozvánky, plakáty, PowerPoint, profil, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Otazník zdarma, klipart Tiskárna ke stažení nebo ilustrace Mapa Afriky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.