Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Miminko (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Miminko zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Miminko. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Miminko nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Miminko zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Miminko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Miminko ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1011
1280x808
800x505
500x316
160x101

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 833 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: papapishu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Miminko sdílet s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Miminko je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Nevidomá ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak váhy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Hnědé vajíčko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Miminko, vektorový obrázek, Muži, kliparty, obrázek, download, vektor, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, free, ilustrace, klipart, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, kalendář, články, avatar, Twitter, plakáty, Pinterest, corelDraw, wordpress, web, vstupenky, word, vizitky, manuály, referáty, pozvánky, tiskoviny

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Hvězdičky zdarma, vektorový obrázek Snubní prstýnky zdarma nebo obrázek, klipart Běžec ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.