Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Miminko (Muži) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Miminko ke stažení zadarmo

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Miminko. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Miminko v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Miminko zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Miminko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Miminko ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1011
1280x808
800x505
500x316
160x101

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 833 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: papapishu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Miminko s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Miminko se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart ODP ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart GZ ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Artyčok ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, klipart, download, Muži, ilustrace, kliparty, Miminko, ke stáhnutí, free, svg, ilustrační obrázek, vektor, grafika, Miminko

Doporučené použití klipartu: škola, seminární práce, wordpress, textové dokumenty, články, pozvánky, fotokniha, etikety, referáty, brožury, Twitter, office, Zoner Callisto, katalog, blog, plakáty, oznámení

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Oranžový stromeček ke stažení, vektorový obrázek Snubní prstýnky zdarma nebo vektorový obrázek Velikonoční přání ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.