Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Romantický dárek, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Romantický dárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Romantický dárek. Vektorová ilustrace Romantický dárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Romantický dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1022
800x639
500x399
160x128

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 518 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arya wigunavadhana

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Romantický dárek je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Policajt zdarma Podívejte se i na obrázek Plechovka s pivem ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Methanol ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Láska, Romantický dárek, grafika, zdarma, Romantický dárek, download, klipart, ilustrace, ke stažení, kliparty, svg, ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, avatar, Facebook, plakát, plakáty, referáty, office, články, kalendář, škola, textové dokumenty, PowerPoint, Twitter, inkscape, blog, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mapa Afriky zdarma, klipart Škraboška ke stažení nebo ilustrace Zlatá rybka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.