Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Romantický dárek (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Romantický dárek zdarma ke stažení

Romantický dárek je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Romantický dárek ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Romantický dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1022
800x639
500x399
160x128

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 518 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Arya wigunavadhana

Zaujal vás náš klipart Romantický dárek? Potom se podělte s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Romantický dárek se nachází v sekci Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Psaníčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Íránu zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Meloun ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, Láska, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, svg, ke stažení, vektor, Romantický dárek, vektorový obrázek, Romantický dárek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, inkscape, video, kalendář, web, etikety, openOffice, office, eshop, škola, blog, Instagram, prezentace, památník, články, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Digitální znak U ke stáhnutí, ilustrace Poník zdarma nebo klipart Video projektor zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.