Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Romantický dárek, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Romantický dárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Romantický dárek. Vektorová ilustrace Romantický dárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Romantický dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1022
800x639
500x399
160x128

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 518 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arya wigunavadhana

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Romantický dárek patří do sekce Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční přáníčko zdarma Podívejte se i na vektor Červená cibule ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Naštvaná žena ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Romantický dárek, grafika, zdarma, obrázek, Láska, download, klipart, vektorový obrázek, Romantický dárek, svg, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, škola, plakát, referáty, office, openOffice, dokument, Facebook, inkscape, dokumenty, články, fotokniha, PowerPoint, časopis, profil, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Rogalo zdarma, obrázek Rybička ke stažení nebo klipart Vědecká kalkulačka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.