Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Romantický dárek, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Romantický dárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Romantický dárek. Vektorová ilustrace Romantický dárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Romantický dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1022
800x639
500x399
160x128

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 518 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arya wigunavadhana

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Romantický dárek je v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žlutý roh ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Žena v bazénu zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Vysmátá blondýna ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Láska, Romantický dárek, download, klipart, ilustrace, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: referáty, Twitter, Facebook, plakát, inkscape, fotokniha, Instagram, profilovka, word, corelDraw, dokumenty, škola, pozvánky, seminární práce, dokument, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Narozeniny ke stáhnutí, vektor Brýlatý smajlík zdarma nebo obrázek Mobilní telefon ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.