Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Romantický dárek, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Romantický dárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Romantický dárek. Vektorová ilustrace Romantický dárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Romantický dárek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1022
800x639
500x399
160x128

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 518 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arya wigunavadhana

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Romantický dárek se nachází v sekci Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Znamení blíženci ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Richard Nixon zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Jmenovka na dárky ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, ke stažení, ilustrace, obrázek, cliparts, vektor, free, zdarma, kliparty, klipart, vektorový obrázek, download, grafika, ilustrační obrázek, Romantický dárek

Doporučené použití klipartu: dokument, Facebook, web, Twitter, PowerPoint, škola, profilovka, openOffice, seminární práce, prezentace, blog, corelDraw, avatar, office, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Šikmá věž ke stáhnutí, ilustrace Zákaz žebrání zdarma nebo vektor Plameňák ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.