Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Romantický dárek (Láska) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Romantický dárek zadarmo ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Romantický dárek. Vektorový obrázek Romantický dárek jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Romantický dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1022
800x639
500x399
160x128

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 518 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Arya wigunavadhana

Sdílejte klipart nazvaný Romantický dárek s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Romantický dárek patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mořský koník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart COM zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Karl Marx ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, free, klipart, obrázek, svg, vektorový obrázek, ilustrace, download, Romantický dárek, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, Láska

Doporučené použití klipartu: logo, vizitky, Pinterest, office, památník, corelDraw, fotografie, inkscape, plakát, web, openOffice, Adobe Illustrator, dokumenty, eshop, seminární práce, wordpress, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Kapusta ke stáhnutí, obrázek, klipart Digitální znak 8 zdarma nebo obrázek Dívka na pláži zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.