Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Romantický dárek, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Romantický dárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Romantický dárek. Vektorová ilustrace Romantický dárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Romantický dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1022
800x639
500x399
160x128

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 518 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arya wigunavadhana

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Romantický dárek je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dřevěný kolíček ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Modrá ozdoba zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Belize ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, Romantický dárek, Romantický dárek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, svg, cliparts, vektor, Láska, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, Instagram, dokument, škola, avatar, fotokniha, plakát, kalendář, pozvánky, webové stránky, památník, office, Adobe Illustrator , plakáty, prezentace, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Slunečno ke stáhnutí, klipart Durian zdarma nebo ilustrace Vývrtka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.