Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Romantický dárek (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Romantický dárek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Romantický dárek. Vektorová ilustrace Romantický dárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Romantický dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1022
800x639
500x399
160x128

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 518 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Arya wigunavadhana

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Romantický dárek s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Romantický dárek je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Oranžový netopýr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červená píšťalka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Smajlík čert ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Romantický dárek, klipart, Láska, ilustrační obrázek, free, svg, vektor, obrázek, ke stažení, download, kliparty, zdarma, grafika, ke stáhnutí, Romantický dárek

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokument, seminární práce, referáty, kalendář, Facebook, office, word, plakáty, diář, webové stránky, eshop, články, wordpress, prezentace, časopis

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Mil Mi-24 ke stažení, klipart Lékařka ke stažení nebo ilustrace Louis Braille ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty najdete také tam.