Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Romantický dárek, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Romantický dárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Romantický dárek. Vektorová ilustrace Romantický dárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Romantický dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantický dárek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1022
800x639
500x399
160x128

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 518 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arya wigunavadhana

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Romantický dárek se nachází v kategorii Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Tanzanie ke stažení Podívejte se i na klipart Točená zmrzlina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Ředkev zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, vektor, download, Romantický dárek, grafika, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, ilustrace, klipart, svg, kliparty, Romantický dárek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, památník, profil, Instagram, web, office, corelDraw, inkscape, Pinterest, kalendář, blog, škola, textové dokumenty, dokumenty, referáty, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Velikonoce ke stažení, ilustrace Vánoční svíčky ke stáhnutí nebo vektor Veselý sněhulák zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.