Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Andulky vlnkované (Ptáci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andulky vlnkované zdarma ke stažení

Andulky vlnkované je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Andulky vlnkované je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Andulky vlnkované lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andulky vlnkované zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Andulky vlnkované ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andulky vlnkované ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1425
1280x1140
800x712
500x445
160x142

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 211 727 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Andulky vlnkované můžete sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Andulky vlnkované je v kategorii Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Goblin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dívka v hidžábu ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Myši zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, vektorový obrázek, obrázek, Ptáci, klipart, ke stáhnutí, Andulky vlnkované, vektor, svg, ilustrace, kliparty, zdarma, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, Instagram, webové stránky, openOffice, wordpress, kalendář, video, časopis, corelDraw, diář, pozvánky, word, referáty, články, avatar, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Vrtačka zdarma, obrázek Ledňák obrovský ke stáhnutí nebo vektor Bonsaj ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.