Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Andulky vlnkované (Ptáci) ke stažení

Obrázek, klipart Andulky vlnkované ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Andulky vlnkované. Pakliže si chcete obrázek Andulky vlnkované stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Andulky vlnkované lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andulky vlnkované zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Andulky vlnkované ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andulky vlnkované ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1425
1280x1140
800x712
500x445
160x142

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 211 727 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Potěší nás, pokud budete tento klipart Andulky vlnkované sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Andulky vlnkované je v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zlomené srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PNG ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Náruživá kuřačka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Andulky vlnkované, ilustrace, vektor, Ptáci, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, Andulky vlnkované, free, grafika, download, svg

Doporučené použití klipartu: pozvánky, brožury, diář, oznámení, magazín, word, web, katalog, Adobe Illustrator, kalendář, avatar, wordpress, bakalářská práce, profilovka, vizitky, letáky, deníček

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Mobil zdarma, obrázek, klipart Ohňostroj zdarma nebo obrázek, klipart Slunéčko osmnáctitečné ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.