Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Andulky vlnkované (Ptáci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Andulky vlnkované zdarma ke stažení

Andulky vlnkované je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Andulky vlnkované nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andulky vlnkované zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Andulky vlnkované ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Andulky vlnkované ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1425
1280x1140
800x712
500x445
160x142

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 211 727 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Andulky vlnkované s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Andulky vlnkované je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zlatý robot ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žížala zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Arundina ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Andulky vlnkované, zdarma, kliparty, cliparts, obrázek, vektor, vektorový obrázek, Andulky vlnkované, Ptáci, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, download, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: office, plakáty, Pinterest, dokumenty, PowerPoint, pozvánky, dokument, avatar, časopis, openOffice, památník, články, inkscape, seminární práce, profilovka, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Žlutá veverka ke stáhnutí, klipart Mil Mi-17 zdarma nebo ilustrace Ankh zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.