Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Citroen C4 Cactus (Auta) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen C4 Cactus zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Citroen C4 Cactus. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citroen C4 Cactus nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Citroen C4 Cactus? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen C4 Cactus zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citroen C4 Cactus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen C4 Cactus ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x900
1280x720
800x450
500x281
160x90

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 51 502 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: spadassin

Zaujal vás náš klipart Citroen C4 Cactus? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Citroen C4 Cactus se nachází v kategorii Kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Číňanka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Socha ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mapa Srbska zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, zdarma, svg, cliparts, Citroen C4 Cactus, kliparty, obrázek, ilustrace, download, free, grafika, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, škola, diář, openOffice, corelDraw, avatar, Adobe Illustrator, Instagram, inkscape, Facebook, plakáty, památník, pozvánky, dokument, etikety, web

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Policistka zdarma, obrázek, klipart Růžová vlajka ke stáhnutí nebo vektorový klipart Ořezávátko ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.