Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Citroen C4 Cactus, Auta zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen C4 Cactus zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Citroen C4 Cactus. Vektorová ilustrace Citroen C4 Cactus je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Citroen C4 Cactus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen C4 Cactus zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Citroen C4 Cactus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen C4 Cactus ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x900
1280x720
800x450
500x281
160x90

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 502 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Citroen C4 Cactus patří do sekce Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Okarína zdarma Podívejte se i na klipart Land Cruiser ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Bílý střelec ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, ilustrace, ke stažení, download, Citroen C4 Cactus, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, grafika, zdarma, kliparty, svg, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: články, plakáty, Facebook, dokument, Twitter, profilovka, web, škola, inkscape, dokumenty, kalendář, pozvánky, corelDraw, openOffice, PowerPoint, referáty

Mezi hezké kresby patří i klipart Sierra Leone zdarma, ilustrace Churchill ke stažení nebo vektor Weta ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.