Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Citroen C4 Cactus (Auta) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen C4 Cactus zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Citroen C4 Cactus. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citroen C4 Cactus nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen C4 Cactus zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Citroen C4 Cactus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen C4 Cactus ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x900
1280x720
800x450
500x281
160x90

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 502 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: spadassin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Citroen C4 Cactus s kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Citroen C4 Cactus patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Plakající smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Větrný mlýn zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Estonsko ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, cliparts, ke stáhnutí, free, ilustrace, kliparty, Auta, grafika, Citroen C4 Cactus, obrázek, Citroen C4 Cactus, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, časopis, dokumenty, kalendář, dokument, openOffice, seminární práce, Pinterest, památník, Twitter, blog, prezentace, avatar, PowerPoint, word, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Corvette ke stáhnutí, vektor Skartovačka zdarma nebo obrázek Hříbky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.