Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika s tématem Zvířata zdarma

Vektory, obrázky, kliparty s motivem Zvířata zdarma

Obrázky zvířat jsou velmi oblíbené. Tyto kliparty zvířat lze použít na profil (třeba na sociální síti Facebook), do nejrůznějších dokumentů, knížek, apod. Černobílé kliparty jsou připraveny ke stažení po kterém je lze vytisknout a nechat omalovat dětmi. Vytvořte si vlastní omalovánky zdarma.

Toužíte potom mít obrázek roztomilého zvířátka na ploše svého počítače? Pokud ano, podívejte se na naši partnerskou stránku s tapetami zvířat na PC. Komu by se nelíbila roztomilá zvířátka, že?
Následuje seznam obrázků a klipartů zvířat, které jsou k dispozici zdarma ke stažení:
Štír, Zebra, Krtek, Hlemýžď, Medvídě, Krteček, Krab, Myš, Kolouch, Pejsek, Černý kůň, Slon, Prase, Leopard, Mušle, Dinosaurus, Netopýři, Jehně, Velbloud, Kočka, Pavouk, Kapr, Ryba, Žížala, Dalmatin, Panda, Králík, Chameleon, Lev, Žirafa, Ježek, Žralok, Ovce, gepard, Liška, Jelen, Netopýr, Osel, Velryba, Beran, Žába, Šnek, Křeček, Had, Hroch, Sup, Veverka, Pes, Mamut, Rybí kost, Mořský koník, Tygr, Jednorožec, Chobotnice, Antilopa, kráva, kočička, želva a bobr.
Stejně jako všechny jiné obrázky z těchto stránek, jsou i tyto kliparty k dispozici zadarmo ke stažení. Obrázky lze využít pro tvorbu domácích úkolů, ilustračních obrázků do seminárních, diplomových nebo bakalářských prací a to jak v textových dokumentech vytvořených v Microsoft Office Wordu (nebo Libre Office Writeru), tak i v power-pointových prezentacích. Taktéž můžete obrázky použít na webových stránkách nebo sociálních sítích. Tyto kreslené vektorové obrázky jsou zdarma ke stažení nejenom ve vektorovém (SVG) souboru, ale i v bitmapovém formátu PNG pro případ, že by váš software nepodporoval svg formát.