Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Alamosauři (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alamosauři zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Alamosauři. Obrázek Alamosauři je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alamosauři zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Alamosauři ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alamosauři ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1268
1280x1014
800x634
500x396
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 190 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Pippi2011

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Alamosauři s dalšími osobami na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Alamosauři se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strašidelný dům ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stříbrný veterán ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Laserová tiskárna ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Alamosauři, free, svg, ke stáhnutí, cliparts, vektor, klipart, obrázek, Alamosauři, Zvířata, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, word, památník, corelDraw, web, Instagram, časopis, prezentace, profilovka, referáty, office, avatar, Adobe Illustrator, eshop, dokumenty, blog

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Strašidelný les ke stažení, vektorový obrázek Půlka kiwi ke stažení nebo vektorový obrázek HTML formát ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.