Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fretka, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fretka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Fretka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fretka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fretka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fretka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1189x1600
951x1280
595x800
371x500
119x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 759 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Schplook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fretka je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kultivátor ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek ODG zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Guinea Bissau ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, Fretka, kliparty, download, Fretka, Zvířata

Doporučené použití klipartu: openOffice, office, dokument, PowerPoint, pozvánky, Instagram, profil, škola, avatar, články, corelDraw, seminární práce, profilovka, webové stránky, referáty, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Myslivec ke stáhnutí, klipart Zákaz mobilů zdarma nebo ilustrace 200 Euro ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.