Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Háček na zeď (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Háček na zeď zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Háček na zeď. Kreslená ilustrace Háček na zeď je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Háček na zeď v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Háček na zeď zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Háček na zeď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Háček na zeď ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1401x1600
1121x1280
700x800
438x500
140x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 769 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: klaasvangend

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Háček na zeď s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Háček na zeď je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Ananas v plechovce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přepravka na psa ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Panda se srdíčkem ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Háček na zeď, obrázek, free, klipart, kliparty, ke stáhnutí, Háček na zeď, ilustrace, vektorový obrázek, download, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, Nástroje, cliparts

Doporučené použití klipartu: video, Adobe Illustrator, openOffice, profil, web, fotokniha, Pinterest, Facebook, seminární práce, word, dokument, Instagram, webové stránky, prezentace, články, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Svinovací metr ke stažení, obrázek AMR ke stažení nebo vektor Kropenatá vajíčka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.