Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Háček na zeď, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Háček na zeď zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Háček na zeď. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Háček na zeď zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Háček na zeď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Háček na zeď ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1401x1600
1121x1280
700x800
438x500
140x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 769 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: klaasvangend

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Háček na zeď je v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červená sešívačka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zelený sršeň ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Rovníková Guinea zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, zdarma, cliparts, kliparty, ke stažení, klipart, grafika, vektorový obrázek, Nástroje, ilustrační obrázek, obrázek, Háček na zeď, free, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, Adobe Illustrator , plakáty, office, textové dokumenty, prezentace, word, PowerPoint, web, seminární práce, blog, dokument, fotokniha, dokumenty, škola, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Dýně ninja ke stažení, vektor Tři vajíčka ke stáhnutí nebo obrázek Zákaz války zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.