Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Háček na zeď (Nástroje) zdarma

Obrázek, klipart Háček na zeď zdarma

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Háček na zeď. Stahujte soubor Háček na zeď ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Háček na zeď lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Háček na zeď zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Háček na zeď ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Háček na zeď ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1401x1600
1121x1280
700x800
438x500
140x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 769 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: klaasvangend

Sdílejte obrázek, klipart Háček na zeď s jinými lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Háček na zeď je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Fotokopírka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kokosový koktejl zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Lovecký pes ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, klipart, Háček na zeď, vektorový obrázek, ke stažení, free, Nástroje, kliparty, ilustrační obrázek, Háček na zeď, grafika, cliparts, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, prezentace, Zoner Callisto, brožury, bakalářská práce, avatar, referáty, logo, diář, památník, eshop, pozvánky, dokument, Adobe Illustrator, vstupenky, openOffice, wordpress

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Schody nahoru ke stáhnutí, obrázek, klipart Stavební materiál ke stáhnutí nebo vektor Tanečnice zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.