Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Háček na zeď (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Háček na zeď zdarma ke stažení

Háček na zeď je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Háček na zeď je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Háček na zeď zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Háček na zeď ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Háček na zeď ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1401x1600
1121x1280
700x800
438x500
140x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 769 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: klaasvangend

Potěší nás, pokud budete tento klipart Háček na zeď sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Háček na zeď je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kedlubny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hydrant zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Smajlík s brýlemi ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, Nástroje, download, obrázek, free, Háček na zeď, ke stažení, ilustrace, svg, klipart, vektor, Háček na zeď

Doporučené použití klipartu: office, Instagram, prezentace, fotokniha, pozvánky, PowerPoint, dokument, Pinterest, profil, textové dokumenty, časopis, webové stránky, dokumenty, inkscape, avatar, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Tunisko ke stáhnutí, klipart Znak lev zdarma nebo ilustrace Děti zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.