Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Háček na zeď (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Háček na zeď zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Háček na zeď. Obrázek Háček na zeď je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Háček na zeď zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Háček na zeď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Háček na zeď ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1401x1600
1121x1280
700x800
438x500
140x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 769 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: klaasvangend

Potěší nás, pokud budete tento klipart Háček na zeď sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Háček na zeď je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Ošatka s vajíčky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sedmikráska ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Zelená složka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, grafika, download, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Háček na zeď, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, svg, Nástroje

Doporučené použití klipartu: inkscape, webové stránky, články, PowerPoint, památník, pozvánky, plakát, eshop, word, avatar, Instagram, Pinterest, škola, dokumenty, etikety, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Zamilované psaníčko zdarma, vektorový klipart Mangold ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Smrkající smajlík ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.