Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Davidova hvězda (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Davidova hvězda. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Davidova hvězda. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Davidova hvězda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Davidova hvězda ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1421x1600
1137x1280
710x800
444x500
142x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 357 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Eliana.pelaez

Sdílejte klipart nazvaný Davidova hvězda s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Davidova hvězda patří do kategorie Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mraveneček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrkající smajlík zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Plazmová televize ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, Náboženství, svg, grafika, download, klipart, free, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: etikety, webové stránky, plakáty, blog, Twitter, plakát, diář, prezentace, office, památník, web, seminární práce, Facebook, Pinterest, avatar, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Magická čarodejnice ke stáhnutí, ilustrace Veselý smajlík zdarma nebo klipart Palička zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.