Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Davidova hvězda (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení

Davidova hvězda je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek Davidova hvězda je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Davidova hvězda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Davidova hvězda ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1421x1600
1137x1280
710x800
444x500
142x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 357 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Eliana.pelaez

Obrázek, klipart pojmenovaný Davidova hvězda můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Davidova hvězda patří do sekce Vektorové kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bitcoin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lopata na sníh ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Cihla zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, klipart, Davidova hvězda, ilustrační obrázek, cliparts, Davidova hvězda, vektor, obrázek, grafika, download, ilustrace, Náboženství, kliparty

Doporučené použití klipartu: video, profilovka, office, časopis, profil, dokumenty, seminární práce, textové dokumenty, blog, fotokniha, Adobe Illustrator, památník, plakát, webové stránky, dokument, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Bubble tea zdarma, vektor ARJ ke stáhnutí nebo obrázek Žampiony ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.