Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Davidova hvězda, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Davidova hvězda. Stahujte klipart Davidova hvězda v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Davidova hvězda? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Davidova hvězda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Davidova hvězda ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1421x1600
1137x1280
710x800
444x500
142x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 357 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Eliana.pelaez

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Davidova hvězda je v sekci Ilustrační obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Upload ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa Libérie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dovolená zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Náboženství, vektor, Davidova hvězda, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, download, ilustrace, free, ke stáhnutí, obrázek, Davidova hvězda, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokument, časopis, Twitter, Adobe Illustrator , seminární práce, Facebook, corelDraw, kalendář, fotokniha, office, pozvánky, textové dokumenty, word, inkscape, Pinterest, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Zábavní pyrotechnika ke stažení, vektor Kašna ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Íránu zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.