Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Davidova hvězda (Náboženství) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Davidova hvězda. Pakliže si chcete obrázek Davidova hvězda stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Davidova hvězda? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Davidova hvězda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Davidova hvězda ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1421x1600
1137x1280
710x800
444x500
142x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 357 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Eliana.pelaez

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Davidova hvězda s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Davidova hvězda se nachází v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vafle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Avocado zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Pozor vlak ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Davidova hvězda, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, svg, Náboženství, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, ke stažení, Davidova hvězda, zdarma, klipart, free, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, manuály, letáky, referáty, inkscape, plakáty, web, koláž, deníček, eshop, vizitky, diář, openOffice, vstupenky, pozvánky, seminární práce, word

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Rumba koule ke stáhnutí, obrázek, klipart Jurij Gagarin ke stažení nebo vektorový obrázek Kotva zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.