Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Davidova hvězda, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Davidova hvězda. Stahujte klipart Davidova hvězda v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Davidova hvězda? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Davidova hvězda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Davidova hvězda ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1421x1600
1137x1280
710x800
444x500
142x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 357 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Eliana.pelaez

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Davidova hvězda je v kategorii Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart PPT ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Otevřená obálka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Krysa ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, svg, cliparts, ke stažení, Davidova hvězda, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, Davidova hvězda, grafika, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, seminární práce, word, památník, Adobe Illustrator , prezentace, web, články, plakát, profilovka, office, pozvánky, profil, Instagram, inkscape, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Šupléra ke stáhnutí, klipart Muslimka zdarma nebo ilustrace Smutný smajlík ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.