Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Davidova hvězda, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Davidova hvězda. Stahujte klipart Davidova hvězda v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Davidova hvězda? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Davidova hvězda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Davidova hvězda ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1421x1600
1137x1280
710x800
444x500
142x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 357 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Eliana.pelaez

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Davidova hvězda je v kategorii Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Holčička zdarma Podívejte se i na obrázek Narozeninové číslo 1 ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Servírka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, vektor, download, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Náboženství, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, svg, obrázek, Davidova hvězda

Doporučené použití klipartu: plakáty, památník, časopis, avatar, profilovka, corelDraw, dokument, škola, inkscape, články, word, web, Pinterest, webové stránky, seminární práce, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Lékařka zdarma, klipart RTF ke stažení nebo ilustrace Tachometr ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.