Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Davidova hvězda, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Davidova hvězda. Stahujte klipart Davidova hvězda v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Davidova hvězda? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Davidova hvězda zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Davidova hvězda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Davidova hvězda ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1421x1600
1137x1280
710x800
444x500
142x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 357 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Eliana.pelaez

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Davidova hvězda se nachází v kategorii Vektorové kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Belgie ke stažení Podívejte se i na vektor Dýně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Papírový stromek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, Davidova hvězda, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, download, ilustrace, obrázek, grafika, Davidova hvězda, Náboženství

Doporučené použití klipartu: avatar, fotokniha, škola, blog, časopis, Pinterest, plakát, webové stránky, word, profil, dokumenty, web, plakáty, články, prezentace, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Chroust ke stažení, obrázek Lollipop ke stáhnutí nebo klipart Láska zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.