Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sáně s dárky (Vánoce) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sáně s dárky bezplatně ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Sáně s dárky. Vektorová ilustrace Sáně s dárky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sáně s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sáně s dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sáně s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1455
1280x1164
800x727
500x455
160x145

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 66 174 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Sáně s dárky sdílet se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Sáně s dárky patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červené tulipány ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Papričky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Karambola zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, vektor, Sáně s dárky, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, Sáně s dárky, obrázek, vektorový obrázek, grafika, kliparty, Vánoce, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, PowerPoint, openOffice, Adobe Illustrator, památník, seminární práce, vstupenky, prospekty, kalendář, profil, textové dokumenty, word, avatar, dokument, diplomová práce, logo, oznámení

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Gramofon zdarma, vektor Žena v práci ke stáhnutí nebo klipart Zeleninové srdce ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.