Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sáně s dárky, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sáně s dárky zdarma ke stažení

Sáně s dárky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Sáně s dárky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Sáně s dárky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sáně s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Sáně s dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sáně s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1455
1280x1164
800x727
500x455
160x145

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sáně s dárky patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace MPP zdarma Podívejte se i na klipart Kdoule ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Prasátkové vejce ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sáně s dárky, klipart, kliparty, ke stažení, Vánoce, vektorový obrázek, download, ilustrace, ilustrační obrázek, free, cliparts, Sáně s dárky, vektor, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, fotokniha, plakáty, word, web, Instagram, časopis, textové dokumenty, Facebook, Pinterest, profil, inkscape, profilovka, blog, články, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Hrozen zdarma, ilustrace Babočka kopřivová ke stažení nebo vektor Morpho theseus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.