Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sáně s dárky, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sáně s dárky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Sáně s dárky. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Sáně s dárky. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sáně s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sáně s dárky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sáně s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1455
1280x1164
800x727
500x455
160x145

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 174 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sáně s dárky je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dědeček ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Trumpetové dusítko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor OGG ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, ilustrace, svg, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, free, download, Sáně s dárky, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, škola, profilovka, Twitter, dokument, blog, Instagram, Adobe Illustrator , pozvánky, referáty, textové dokumenty, office, openOffice, profil, památník, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Číselný zámek ke stáhnutí, klipart DRAFT zdarma nebo ilustrace Snowboardistka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.