Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santova lebka (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santova lebka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Santova lebka. Klipart Santova lebka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova lebka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Santova lebka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova lebka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1452x1600
1161x1280
725x800
453x500
145x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 434 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: liftarn

Obrázek, klipart pojmenovaný Santova lebka můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Santova lebka je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Černá vlajka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kvajáva ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Trnové srdce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Vánoce, kliparty, vektorový obrázek, free, klipart, cliparts, ke stáhnutí, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, grafika, Santova lebka

Doporučené použití klipartu: corelDraw, eshop, plakáty, PowerPoint, články, inkscape, office, Twitter, seminární práce, referáty, dokument, fotokniha, webové stránky, wordpress, profil, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Zeď zdarma, klipart Holicí strojek ke stáhnutí nebo ilustrace Pavouk ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.