Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santova lebka (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santova lebka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Santova lebka. Pakliže si chcete obrázek Santova lebka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova lebka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santova lebka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova lebka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1452x1600
1161x1280
725x800
453x500
145x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 434 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: liftarn

Obrázek, klipart pojmenovaný Santova lebka můžete sdílet s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Santova lebka se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rádio ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Irska ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Žárovka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, Santova lebka, vektor, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, free, svg, Vánoce, klipart, Santova lebka, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, články, web, Instagram, plakáty, dokumenty, profilovka, dokument, corelDraw, referáty, wordpress, webové stránky, Pinterest, office, škola, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Jezevec zdarma, obrázek, klipart Jabko ke stáhnutí nebo vektorový klipart Kravička ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.