Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Santova lebka, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santova lebka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Santova lebka. Kreslená ilustrace Santova lebka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Santova lebka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova lebka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santova lebka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova lebka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1452x1600
1161x1280
725x800
453x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 434 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Santova lebka je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Narozeniny zdarma Podívejte se i na ilustrace Přípona ZIP ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jarní květiny ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, free, Santova lebka, download, vektorový obrázek, svg, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, vektor, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, časopis, škola, seminární práce, prezentace, avatar, PowerPoint, Instagram, plakát, inkscape, články, profil, Adobe Illustrator , referáty, dokument, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Malé písmeno J zdarma, vektor Dětské hřiště ke stažení nebo obrázek Brýlatý smajlík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.