Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santova lebka (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santova lebka zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Santova lebka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Santova lebka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova lebka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santova lebka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova lebka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1452x1600
1161x1280
725x800
453x500
145x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 434 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: liftarn

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Santova lebka s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Santova lebka je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zábavní pyrotechnika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špagety ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Marx Engels Lenin ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Santova lebka, download, vektorový obrázek, svg, ke stažení, grafika, Vánoce, ilustrace, Santova lebka, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, free, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: Instagram, seminární práce, Adobe Illustrator, deníček, textové dokumenty, katalog, vizitky, webové stránky, Twitter, profilovka, eshop, kalendář, Facebook, openOffice, časopis, prospekty, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Šachy ke stažení, vektor Pouta ke stažení nebo ilustrace Kašna ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.