Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Santova lebka, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santova lebka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Santova lebka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Santova lebka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Santova lebka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova lebka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Santova lebka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova lebka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1452x1600
1161x1280
725x800
453x500
145x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 434 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Santova lebka se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tur ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Rychlovlak zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Narozeninové číslo 8 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Vánoce, cliparts, vektorový obrázek, svg, Santova lebka, vektor, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, klipart, kliparty, Santova lebka

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, referáty, Facebook, blog, prezentace, profil, Adobe Illustrator , památník, dokument, Pinterest, plakát, corelDraw, openOffice, web, časopis, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Digitální znak U ke stáhnutí, obrázek Párek zdarma nebo klipart Zlaté G ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.