Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční perníček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční perníček zdarma ke stažení

Vánoční perníček je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Vánoční perníček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční perníček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční perníček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční perníček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
670x800
419x500
134x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 243 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: barnheartowl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční perníček se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené U ke stažení Podívejte se i na vektor Zlaté číslo 4 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Šedý stromeček zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoční perníček, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, vektor, ke stažení, Vánoce, Vánoční perníček, cliparts, ilustrace, svg, grafika, download, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, články, blog, seminární práce, kalendář, profil, textové dokumenty, časopis, pozvánky, plakáty, fotokniha, dokument, corelDraw, web, Facebook, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Okarína ke stažení, obrázek Kufřík s nástroji ke stáhnutí nebo klipart Zombík zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.