Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční perníček (Vánoce) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční perníček zadarmo ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vánoční perníček. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vánoční perníček? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční perníček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční perníček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční perníček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
670x800
419x500
134x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 243 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: barnheartowl

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vánoční perníček se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Vánoční perníček je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Buran ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Abstraktní ananas zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Avokádo ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, ke stáhnutí, klipart, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, Vánoční perníček, svg, grafika, Vánoce, cliparts, Vánoční perníček, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, letáky, prospekty, web, časopis, word, škola, openOffice, fotografie, Adobe Illustrator, plakát, brožury, Facebook, tiskoviny, diplomová práce, magazín, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Šipka nahoru ke stáhnutí, vektorový obrázek TS ke stáhnutí nebo vektor Cyklista zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.