Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční perníček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční perníček zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Vánoční perníček. Vektorová ilustrace Vánoční perníček je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Vánoční perníček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční perníček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční perníček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční perníček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
670x800
419x500
134x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 243 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: barnheartowl

Tento obrázek s názvem (Vánoční perníček) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Vánoční perníček se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tenista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart bunsenův kahan ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Valentýnské srdce ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Vánoční perníček, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Vánoční perníček, vektor, cliparts, zdarma, free, grafika, download, ilustrace, Vánoce

Doporučené použití klipartu: profil, pozvánky, textové dokumenty, časopis, eshop, web, seminární práce, word, office, corelDraw, fotokniha, video, profilovka, plakát, inkscape, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Balíček ke stažení, vektorový obrázek Pirát bez nohy ke stažení nebo vektorový obrázek Camembert ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.