Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Oběšenec, Halloween nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Oběšenec zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Oběšenec. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Oběšenec ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Oběšenec? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oběšenec zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oběšenec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oběšenec ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x994
1280x795
800x497
500x311
160x99

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 488 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: David StClair / wildchief

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Oběšenec patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Strážní věž zdarma Podívejte se i na vektor Zákaz psů ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Čajová konvice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, free, Oběšenec, vektor, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, Halloween, ilustrace, cliparts, ke stažení, klipart, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: pozvánky, office, dokument, avatar, seminární práce, Pinterest, články, plakát, corelDraw, textové dokumenty, blog, webové stránky, word, openOffice, Facebook, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Smajlík se slzou zdarma, obrázek Parník ke stažení nebo klipart Hornický znak ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.