Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Oběšenec, Halloween nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Oběšenec zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Oběšenec. Klipart Oběšenec je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oběšenec zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Oběšenec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oběšenec ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x994
1280x795
800x497
500x311
160x99

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 488 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: David StClair / wildchief

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Oběšenec patří do sekce Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Grilování zdarma Podívejte se i na klipart Sršeň ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Piaggio Ciao ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, free, ilustrace, klipart, cliparts, vektor, download, Oběšenec, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: články, Facebook, pozvánky, Instagram, office, blog, Pinterest, openOffice, textové dokumenty, referáty, webové stránky, památník, plakáty, web, avatar, Twitter

Mezi hezké kresby patří i klipart Šicí stroj zdarma, ilustrace Mandarinka ke stažení nebo vektor Zlaté Q ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.