Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Phalaenopsis (Květiny) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Phalaenopsis zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Phalaenopsis. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Phalaenopsis nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phalaenopsis zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Phalaenopsis ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phalaenopsis ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jpenrici

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Phalaenopsis s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Phalaenopsis se nachází v sekci Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Prsten ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Belize zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mapa České republiky ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Phalaenopsis, ke stáhnutí, vektor, Květiny, grafika, klipart, cliparts, obrázek, ilustrace, free, download, Phalaenopsis, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, diář, blog, plakát, Adobe Illustrator, pozvánky, Pinterest, etikety, openOffice, word, kalendář, dokumenty, Twitter, webové stránky, dokument, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Mig-15 ke stáhnutí, vektor Vánoční zvoneček zdarma nebo obrázek Trombón zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.