Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Phalaenopsis, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Phalaenopsis zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Phalaenopsis. Klipart Phalaenopsis je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Phalaenopsis? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phalaenopsis zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Phalaenopsis ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phalaenopsis ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Phalaenopsis se nachází v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Maroka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Ježovka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hudební CD ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, Phalaenopsis, ke stažení, Květiny, zdarma, kliparty, ilustrace, Phalaenopsis, vektor, vektorový obrázek, grafika, cliparts, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, avatar, škola, Twitter, Adobe Illustrator , Pinterest, kalendář, web, články, seminární práce, Facebook, office, časopis, word, dokumenty, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Korzet ke stáhnutí, obrázek Šašlik zdarma nebo klipart Fotograf ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.