Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Phalaenopsis (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Phalaenopsis zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Phalaenopsis. Kreslená ilustrace Phalaenopsis je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phalaenopsis zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Phalaenopsis ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phalaenopsis ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 480 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jpenrici

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Phalaenopsis s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Phalaenopsis je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Východ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá medúza zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace REG ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Květiny, vektor, klipart, zdarma, download, free, Phalaenopsis, ke stáhnutí, svg, ke stažení, grafika, Phalaenopsis, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, eshop, Adobe Illustrator, openOffice, časopis, wordpress, inkscape, plakát, pozvánky, škola, Instagram, Facebook, etikety, video, fotokniha, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace 31.12. ke stáhnutí, klipart Tlačící smajlík zdarma nebo ilustrace Hornický znak zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.