Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Phalaenopsis (Květiny) zadarmo

Obrázek, klipart Phalaenopsis zadarmo

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Phalaenopsis. Kreslená ilustrace Phalaenopsis je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Phalaenopsis? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phalaenopsis zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Phalaenopsis ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phalaenopsis ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 67 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jpenrici

Obrázek, klipart pojmenovaný Phalaenopsis můžete sdílet s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Phalaenopsis se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hawker Typhoon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa se sobem ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dioxin zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Phalaenopsis, cliparts, klipart, download, zdarma, Phalaenopsis, obrázek, ilustrace, grafika, svg, kliparty, free, Květiny, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prospekty, web, bakalářská práce, wordpress, openOffice, pozvánky, etikety, manuály, letáky, video, koláž, fotokniha, Instagram, seminární práce, magazín, kalendář, word

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Tibet zdarma, obrázek Kukuřičný klas ke stažení nebo vektorový klipart Angkor Vat ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.