Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Phalaenopsis, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Phalaenopsis zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Phalaenopsis. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Phalaenopsis. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Phalaenopsis v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phalaenopsis zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Phalaenopsis ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Phalaenopsis ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Phalaenopsis je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Palička zdarma Podívejte se i na ilustrace Blue Ray přehrávač ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Červené X ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, grafika, kliparty, zdarma, klipart, vektorový obrázek, cliparts, Phalaenopsis, obrázek, free, Phalaenopsis, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: blog, web, profilovka, pozvánky, články, Adobe Illustrator , dokumenty, památník, škola, textové dokumenty, referáty, word, office, časopis, fotokniha, Instagram

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Znamení váhy zdarma, vektor Parní vlak ke stažení nebo obrázek Houba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.