Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hlemýžď, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hlemýžď zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Hlemýžď. Klipart Hlemýžď je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hlemýžď lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlemýžď zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hlemýžď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlemýžď ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x810
1280x648
800x405
500x253
160x81

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 211 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Pearson Scott Foresman / papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hlemýžď je v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Monarcha stěhovavý zdarma Podívejte se i na obrázek Červený smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Dharmačakra ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, Zvířata, ilustrační obrázek, grafika, free, Hlemýžď, klipart, vektorový obrázek, kliparty, vektor, Hlemýžď, svg, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, prezentace, textové dokumenty, Facebook, pozvánky, blog, referáty, avatar, Twitter, plakát, fotokniha, časopis, profil, word, dokument, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i obrázek Sexy eyes zdarma, klipart Zákaz mobilů ke stažení nebo ilustrace Stalin ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.