Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hlemýžď (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hlemýžď zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Hlemýžď. Obrázek Hlemýžď je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlemýžď zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hlemýžď ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlemýžď ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x810
1280x648
800x405
500x253
160x81

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 211 946 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Pearson Scott Foresman / papapishu

Sdílejte klipart nazvaný Hlemýžď s jinými lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Hlemýžď je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Strašidelný domek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lupa zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Moho ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hlemýžď, obrázek, ilustrace, klipart, zdarma, vektor, grafika, ke stáhnutí, Hlemýžď, svg, ke stažení, vektorový obrázek, free, Zvířata, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, referáty, openOffice, blog, profilovka, Instagram, časopis, webové stránky, word, pozvánky, diář, web, inkscape, plakáty, plakát, etikety

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Žluté květiny ke stáhnutí, obrázek Zlaté K zdarma nebo vektor Mleté maso zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.