Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hlemýžď (Zvířata) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hlemýžď ke stažení zdarma

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Hlemýžď. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Hlemýžď ve formátu SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlemýžď zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hlemýžď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlemýžď ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x810
1280x648
800x405
500x253
160x81

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 211 946 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Pearson Scott Foresman / papapishu

Obrázek, klipart pojmenovaný Hlemýžď můžete sdílet s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Hlemýžď je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Brečící smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skateboard ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Modré auto zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, download, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, vektor, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, Zvířata, Hlemýžď, Hlemýžď, svg, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, prospekty, fotografie, word, vstupenky, profilovka, kalendář, Adobe Illustrator, inkscape, fotokniha, katalog, referáty, profil, web, eshop, corelDraw, koláž

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Šípky zdarma, vektor Tower Bridge ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Velikonoční vajíčka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.