Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Evropa (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Evropa zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Evropa. Pakliže si chcete obrázek Evropa stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Evropa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Evropa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Evropa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1361x1600
1089x1280
680x800
425x500
136x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 221 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Jarno

Obrázek, klipart pojmenovaný Evropa můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Evropa je v kategorii Obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Růže ve váze ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutí smajlíci ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Banjo zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, Mapy, ke stažení, zdarma, svg, vektor, klipart, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, download, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: corelDraw, inkscape, wordpress, textové dokumenty, pozvánky, PowerPoint, profil, word, kalendář, diář, seminární práce, etikety, plakát, dokumenty, video, web

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Informace zdarma, obrázek Čaj s cukrem ke stáhnutí nebo vektor Karafiát ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.