Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barový stolek, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barový stolek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Barový stolek. Klipart Barový stolek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Barový stolek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barový stolek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
99x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 72 433 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: needcoffee

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Barový stolek je v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Památník zdarma Podívejte se i na obrázek Kytka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Gepard ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, free, download, vektor, ke stáhnutí, grafika, zdarma, vektorový obrázek, Ostatní, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, word, textové dokumenty, Adobe Illustrator , pozvánky, web, openOffice, seminární práce, dokument, články, blog, PowerPoint, avatar, inkscape, corelDraw, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Šikmá věž zdarma, klipart Policistka ke stažení nebo ilustrace Škrabka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.