Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Barový stolek (Ostatní) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Barový stolek ke stažení zdarma

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Barový stolek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Barový stolek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barový stolek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
99x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 72 433 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: needcoffee

Zaujal vás náš klipart Barový stolek? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Barový stolek patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Velryba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přidat složku ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Polibek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, Ostatní, obrázek, ke stažení, kliparty, vektor, Barový stolek, zdarma, free, cliparts, Barový stolek, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: video, vstupenky, plakát, manuály, blog, inkscape, brožury, diplomová práce, magazín, Zoner Callisto, katalog, fotografie, eshop, oznámení, corelDraw, webové stránky, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Parník zdarma, ilustrace Světlezelené auto ke stažení nebo obrázek Santa s dárečky ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.