Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Barový stolek (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barový stolek zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Barový stolek. Vektorová ilustrace Barový stolek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barový stolek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
99x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 72 433 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: needcoffee

Obrázek, klipart pojmenovaný Barový stolek můžete sdílet s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Barový stolek je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Slepice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžová složka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Kapesní hodiny zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Ostatní, svg, ke stažení, Barový stolek, Barový stolek, free, download, cliparts, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, škola, časopis, Instagram, fotokniha, PowerPoint, video, web, textové dokumenty, referáty, profilovka, Pinterest, avatar, openOffice, inkscape, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Veselá zelenina zdarma, vektorový klipart Chilli ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Lišaj ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.