Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Barový stolek (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barový stolek zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Barový stolek. Vektorová ilustrace Barový stolek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barový stolek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
99x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 72 433 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: needcoffee

Líbí se vám klipart Barový stolek? Pak se podělte s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Barový stolek je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Desatero ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlezelené auto ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Lepící páska ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, Barový stolek, Ostatní, ilustrace, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, cliparts, download, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, škola, prezentace, články, wordpress, Adobe Illustrator, openOffice, Pinterest, památník, seminární práce, dokument, video, pozvánky, inkscape, plakáty, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Jurij Gagarin ke stažení, klipart Růžová vlajka ke stažení nebo ilustrace Peugeot ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.