Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barový stolek, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barový stolek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Barový stolek. Klipart Barový stolek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Barový stolek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barový stolek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
99x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 72 433 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: needcoffee

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Barový stolek je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené auto ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek MPG zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Digitální znak 9 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, Ostatní, klipart, Barový stolek, ilustrace, ke stažení, kliparty, free, ke stáhnutí, Barový stolek, ilustrační obrázek, grafika, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, prezentace, Facebook, seminární práce, Twitter, škola, časopis, fotokniha, kalendář, dokumenty, články, profilovka, Instagram, plakáty, web, word

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Kosa ke stáhnutí, klipart Modrásek zdarma nebo ilustrace Saranče ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.