Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Barový stolek (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barový stolek zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Barový stolek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Barový stolek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barový stolek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
99x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 72 433 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: needcoffee

Tento obrázek s názvem (Barový stolek) můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Barový stolek je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek DOT ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžové srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Červená složka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, grafika, ilustrace, Ostatní, svg, free, ilustrační obrázek, Barový stolek, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, obrázek, Barový stolek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, seminární práce, Adobe Illustrator, corelDraw, textové dokumenty, word, inkscape, články, plakát, webové stránky, referáty, časopis, wordpress, Twitter, video, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart SYS ke stáhnutí, vektorový klipart Violoncellistka zdarma nebo obrázek, klipart Zip zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.