Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barový stolek, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barový stolek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Barový stolek. Klipart Barový stolek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Barový stolek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barový stolek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barový stolek ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
99x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 72 433 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: needcoffee

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Barový stolek se nachází v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek WC ke stažení Podívejte se i na vektor Rádio ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kopečková zmrzlina zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, grafika, vektor, Barový stolek, klipart, Ostatní, download, svg, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, avatar, referáty, dokumenty, Twitter, corelDraw, blog, kalendář, fotokniha, PowerPoint, Facebook, Instagram, inkscape, Adobe Illustrator , články, office

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Rumba koule ke stažení, obrázek Znamení štír ke stáhnutí nebo klipart Barack Obama zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.