Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kudla, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kudla zdarma ke stažení

Kudla je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Kudla je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kudla lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kudla zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kudla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kudla ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x333
1280x266
800x166
500x104
160x33

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 382 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kudla se nachází v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lanovka ke stažení Podívejte se i na klipart Vodní mlýn ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Itálie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, ilustrace, vektor, free, Kudla, grafika, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, klipart, download

Doporučené použití klipartu: plakáty, Facebook, profilovka, corelDraw, seminární práce, avatar, kalendář, PowerPoint, referáty, blog, časopis, Twitter, pozvánky, dokument, články, office

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Molekula vody ke stažení, ilustrace Graffiti ke stáhnutí nebo vektor Zlaté E zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.