Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kudla (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kudla zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kudla. Doporučujeme stahovat obrázek Kudla ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Kudla v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kudla zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kudla ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kudla ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x333
1280x266
800x166
500x104
160x33

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 382 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: qubodup

Sdílejte klipart nazvaný Kudla s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Kudla patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kočka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedivá stuha zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Generace ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, klipart, grafika, vektorový obrázek, kliparty, svg, Kudla, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, free, Nástroje, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, corelDraw, dokumenty, profil, PowerPoint, textové dokumenty, katalog, časopis, články, webové stránky, památník, Pinterest, prospekty, referáty, blog, Twitter, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Thálí ke stáhnutí, obrázek, klipart Nůžkový zvedák zdarma nebo obrázek Tmavomodrá stužka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.