Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Anglická snídaně, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anglická snídaně zdarma ke stažení

Anglická snídaně je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Anglická snídaně je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anglická snídaně zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Anglická snídaně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anglická snídaně ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x970
1280x776
800x485
500x303
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 467 034 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Anglická snídaně je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zábavní pyrotechnika zdarma Podívejte se i na obrázek Hnědé vejce ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Lesní roh ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, ke stažení, Anglická snídaně, Anglická snídaně, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, free, ilustrace, grafika, svg, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, prezentace, články, Instagram, textové dokumenty, inkscape, škola, plakáty, památník, dokument, časopis, web, plakát, kalendář, openOffice, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Karafiáty zdarma, klipart Bílá dáma ke stažení nebo ilustrace Helikónie ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.