Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Anglická snídaně (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anglická snídaně zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Anglická snídaně. Kreslená ilustrace Anglická snídaně je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anglická snídaně zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Anglická snídaně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anglická snídaně ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x970
1280x776
800x485
500x303
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 467 034 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Anglická snídaně s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Anglická snídaně se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Wifi USB Dongle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Inkoustová tiskárna zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Růžový dárek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Jídlo, klipart, cliparts, ke stažení, vektor, obrázek, download, Anglická snídaně, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, Twitter, referáty, diář, avatar, Pinterest, profilovka, plakáty, Instagram, památník, eshop, profil, prezentace, fotokniha, inkscape, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Husy ke stáhnutí, vektorový obrázek Světélko zdarma nebo vektorový obrázek Corvette zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.