Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Anglická snídaně (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anglická snídaně zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Anglická snídaně. Pakliže si chcete obrázek Anglická snídaně stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Anglická snídaně? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anglická snídaně zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Anglická snídaně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anglická snídaně ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x970
1280x776
800x485
500x303
160x97

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 467 034 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Anglická snídaně) můžete sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Anglická snídaně je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ghana ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kytara zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Beryl ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, download, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, free, klipart, Anglická snídaně, ke stažení, obrázek, cliparts, Anglická snídaně, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Pinterest, Facebook, blog, Adobe Illustrator, plakáty, fotokniha, seminární práce, plakát, Twitter, dokumenty, video, památník, kalendář, avatar, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Žralok ke stáhnutí, vektor Mozart zdarma nebo obrázek BMW touring zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.