Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červené P (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené P zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Červené P. Klipart Červené P je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené P zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené P ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené P ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1124x1600
899x1280
562x800
351x500
112x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 916 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Červené P s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Červené P je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Online ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Granát zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Palec dolů ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, cliparts, Symboly, klipart, ilustrace, download, svg, Červené P, Červené P, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, Twitter, kalendář, PowerPoint, etikety, wordpress, plakáty, Instagram, inkscape, fotokniha, diář, škola, corelDraw, openOffice, prezentace, profil

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Velikonoční výzdoba ke stáhnutí, klipart Mrakodrapy zdarma nebo ilustrace Takojaki zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.