Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené P, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené P zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Červené P. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červené P? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené P zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené P ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené P ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1124x1600
899x1280
562x800
351x500
112x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 916 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červené P je v sekci Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hovínko ke stažení Podívejte se i na obrázek Škrabka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor 3D mapa Evropy zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, obrázek, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, download, svg, klipart, cliparts, vektorový obrázek, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, Facebook, web, články, webové stránky, corelDraw, openOffice, škola, referáty, Pinterest, office, dokument, pozvánky, Twitter, inkscape, Adobe Illustrator

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Zelená paprika ke stažení, klipart Desatero ke stáhnutí nebo ilustrace Mapa Libérie zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.