Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart DNA (Věda) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DNA ke stažení zdarma

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný DNA. Vektorový obrázek DNA jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DNA zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DNA ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DNA ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 909 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: netalloy

Zaujal vás náš klipart DNA? Potom se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek DNA patří do kategorie Obrázky, kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sluneční energie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart LHA ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart CD disk zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: DNA, DNA, svg, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, Věda, klipart, obrázek, grafika, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokumenty, bakalářská práce, profilovka, články, plakáty, video, brožury, pozvánky, Instagram, prezentace, dokument, avatar, inkscape, prospekty, seminární práce, referáty, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Popkorn zdarma, vektor Smajlík ďábel ke stáhnutí nebo klipart Slunečno ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.