Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek DNA (Věda) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DNA zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název DNA. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek DNA ve formátu SVG. Zamlouvá se vám obrázek DNA? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DNA zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek DNA ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DNA ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 909 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: netalloy

Tento obrázek s názvem (DNA) můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart DNA je v sekci Vektorové kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hrášek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kůň ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Veselá zelenina zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, free, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, download, DNA, Věda, vektor, ilustrační obrázek, svg, DNA, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, referáty, web, eshop, Adobe Illustrator, blog, památník, Instagram, PowerPoint, články, corelDraw, Pinterest, Twitter, plakáty, etikety, word

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Nápis LOVE zdarma, vektor Burundi ke stáhnutí nebo obrázek Francouzský buldoček ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.