Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart DNA, Věda nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DNA zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný DNA. Obrázek DNA je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou DNA? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DNA zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DNA ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DNA ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 909 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek DNA je v kategorii Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Veselý duch ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek 3D smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Binokulární dalekohled ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, klipart, DNA, zdarma, kliparty, ke stažení, grafika, Věda, ilustrační obrázek, DNA, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, blog, škola, Adobe Illustrator , profilovka, Twitter, corelDraw, Instagram, Pinterest, profil, fotokniha, kalendář, památník, office, word, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Stromek s dárky ke stáhnutí, klipart Sněhové vločky zdarma nebo ilustrace Toustovač ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.