Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart DNA (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DNA zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - DNA. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem DNA. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou DNA? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DNA zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek DNA ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DNA ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 909 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: netalloy

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart DNA s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart DNA se nachází v kategorii Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Spící smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart SMS ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Lao-c ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, free, vektor, ke stáhnutí, obrázek, grafika, DNA, ilustrační obrázek, cliparts, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, openOffice, prezentace, word, plakáty, plakát, diář, office, fotokniha, referáty, pozvánky, kalendář, PowerPoint, škola, články, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i obrázek Větvička ke stažení, obrázek, klipart Srdce z abecedy ke stažení nebo vektorový klipart Červená medúza ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.