Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart DNA (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DNA zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný DNA. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek DNA ve formátu SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DNA zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DNA ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DNA ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 909 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: netalloy

Sdílejte obrázek, klipart DNA s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek DNA se nachází v kategorii Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor PHP ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lemur zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Státy USA ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: DNA, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, Věda, zdarma, free, DNA, grafika, ilustrace, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: avatar, dokumenty, eshop, profilovka, fotokniha, články, Twitter, textové dokumenty, diář, referáty, corelDraw, Facebook, web, profil, kalendář, video

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Byznysmen ke stáhnutí, obrázek, klipart Sněžení zdarma nebo vektorový klipart Světlezelená vajíčka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.