Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bouračka (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bouračka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bouračka. Pakliže si chcete obrázek Bouračka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bouračka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bouračka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bouračka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x433
1280x346
800x216
500x135
160x43

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 230 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Bouračka s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Bouračka je v kategorii Vektorové obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Romantické přání ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rodinný dům zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Toust ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, free, Bouračka, ilustrace, cliparts, Auta, grafika, svg, obrázek, Bouračka, download

Doporučené použití klipartu: openOffice, video, avatar, plakát, Adobe Illustrator, články, etikety, wordpress, dokumenty, eshop, PowerPoint, památník, Twitter, pozvánky, dokument, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Zákaz čůrání ke stáhnutí, vektorový klipart Pankáčka zdarma nebo obrázek, klipart Růžový stromek zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.