Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Bouračka (Auta) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bouračka zadarmo

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Bouračka. Pakliže si chcete obrázek Bouračka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bouračka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Bouračka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bouračka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x433
1280x346
800x216
500x135
160x43

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 230 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Obrázek, klipart pojmenovaný Bouračka můžete sdílet s dalšími osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Bouračka se nachází v kategorii Kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Znamení beran ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gril ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vidlicový klíč zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, grafika, ke stažení, Bouračka, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, vektor, download, free, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Instagram, video, textové dokumenty, oznámení, webové stránky, Twitter, referáty, wordpress, památník, prezentace, avatar, katalog, logo, časopis, Pinterest, profil, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Černá kraslice zdarma, ilustrace Kotva zdarma nebo vektorový klipart SWF formát ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.