Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pelikán (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pelikán zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Pelikán. Pakliže si chcete obrázek Pelikán stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pelikán? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pelikán zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pelikán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pelikán ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1388x1600
1110x1280
800x923
433x500
138x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 68 028 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Tento obrázek s názvem (Pelikán) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Pelikán je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zvýrazňovač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dívka v hidžábu ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hotové jídlo ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, free, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Ptáci, obrázek, Pelikán, Pelikán, grafika, kliparty, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: brožury, pozvánky, fotokniha, wordpress, magazín, památník, diář, manuály, Instagram, časopis, seminární práce, etikety, katalog, dokumenty, corelDraw, prospekty, vizitky

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Ford Mustang ke stažení, obrázek Švestka ke stáhnutí nebo ilustrace Vánoční dekorace ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.