Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pelikán (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pelikán zdarma ke stažení

Pelikán je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Pelikán stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pelikán zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Pelikán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pelikán ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1388x1600
1110x1280
800x923
433x500
138x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 68 028 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gerald_G

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Pelikán s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Pelikán je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Popkorn ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hrací automat ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Srdce ze zipu ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, Pelikán, ke stažení, ilustrace, obrázek, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, ke stáhnutí, free, Ptáci, Pelikán

Doporučené použití klipartu: pozvánky, články, prezentace, profilovka, Instagram, eshop, avatar, blog, Facebook, webové stránky, dokumenty, word, památník, časopis, video, etikety

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Otakárek fenyklový ke stažení, klipart Houkačka na kolo ke stažení nebo ilustrace Rubín ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.