Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Oranžová kytka (Květiny) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Oranžová kytka ke stažení zadarmo

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Oranžová kytka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Oranžová kytka ve formátu SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Oranžová kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1439
1280x1151
800x720
500x450
160x144

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 273 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ha1flosse

Líbí se vám klipart Oranžová kytka? Pak se podělte s vašimi přáteli na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Obrázek Oranžová kytka se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Anarchie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tarantule ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Aquamat ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, ke stáhnutí, svg, download, ilustrace, Oranžová kytka, obrázek, vektor, ke stažení, Květiny, ilustrační obrázek, kliparty, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: brožury, video, plakáty, profil, Instagram, Facebook, oznámení, pozvánky, fotografie, bakalářská práce, prospekty, manuály, inkscape, eshop, Twitter, PowerPoint, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Purpurový květ ke stažení, ilustrace Škaredá kytka zdarma nebo vektorový klipart Láhev ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.