Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Oranžová kytka (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžová kytka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Oranžová kytka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oranžová kytka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1439
1280x1151
800x720
500x450
160x144

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 273 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: ha1flosse

Sdílejte obrázek, klipart Oranžová kytka s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Oranžová kytka je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Žena na koštěti ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Invalida zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Malé písmeno W ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, Oranžová kytka, kliparty, ke stažení, free, Oranžová kytka, Květiny, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: prezentace, plakáty, památník, inkscape, fotokniha, profilovka, diář, openOffice, referáty, Pinterest, word, wordpress, eshop, škola, blog, Facebook, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Červený motýl ke stáhnutí, ilustrace Škaredá kytka zdarma nebo vektor Škaredá kytka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.