Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Oranžová kytka (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžová kytka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Oranžová kytka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Oranžová kytka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Oranžová kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1439
1280x1151
800x720
500x450
160x144

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 273 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: ha1flosse

Zaujal vás náš klipart Oranžová kytka? Potom se podělte se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Oranžová kytka je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Santa špekoun ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Katleja ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Buvol zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Oranžová kytka, ilustrace, grafika, kliparty, Květiny, Oranžová kytka, cliparts, vektorový obrázek, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, seminární práce, etikety, referáty, plakáty, PowerPoint, inkscape, prezentace, památník, openOffice, články, Pinterest, corelDraw, Adobe Illustrator, Twitter, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Valentýnská srdíčka zdarma, vektorový klipart Úhlová bruska ke stáhnutí nebo obrázek, klipart 3D smajlík ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.